Dreszcz 2. Faceci w czerni

Kontynuacja głośnego przeboju.

Dreszcz potrzebuje muzyki, by ogarnąć wszystko, co dzieje się wokół niego. Potrzebuje naprawdę ostrego grania.

Oprócz codziennej walki z kacem i urwanym filmem musi ścierać się z najbardziej przerażającymi tworami śląskiego półświatka: węglowymi zombie, mikołowską mafią, a nawet... z rzeźnikiem z Sosnowca. W niebanalnym zadaniu pomagają mu: kumpel emeryt, młodociany kamerdyner, i paru herosów. W tym... super-żule  z katowickiego dworca i jedyny prawdziwy Polak. W dodatku czarny.

Są pieniądze, są kebaby i jest nowa kapela - żyć nie umierać.

Przewrotny (prawie) komiks Ćwieka o  superbohaterach w trudnych czasach fejsa, słitfoci i Łan Dajrekszon.

Informacje dodatkowe o Dreszcz 2. Faceci w czerni:

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 2014-06-27

Kup książkę Dreszcz 2. Faceci w czerni

Dreszcz 2. Faceci w czerni - opinie o książce

Avatar użytkownika - szpachela
szpachela
Przeczytane:2015-07-09, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2015,
Kolejna część przygód Dreszcza, w której jeszcze więcej muzyki i superbohaterów. Dużo przygód, śmiechu i świetne ilustracje. Fajnie jest przeczytać o bohaterach, którzy ratują świat tuż za rogiem twojego domu :) Polecam!
Wielu osobom pewnie ten typ osobowości nie przypadnie do gustu. Mimo wszystko powiem: warto. Dreszcz to postać oryginalna, która na tle innych fantastycznych bohaterów, wyróżnia się szczególnie. Jego przygody wciągają, ale przede wszystkim bawią, bo obie części okraszone są sporą dawką humoru. Powiem więcej: on nie opuszcza historii ani na krok. Wciąż coś się dzieje, oczywiście w nietypowy dla tej serii sposób, nie brakuje zaskoczeń i dobrego brzmienia, który wypełnia każdą stronę. ,,Dreszcz" był świetny, ,,Dreszcz 2" - również, jeśli nawet nie ciut lepszy. Czegóż chcieć więcej? Polecam!

Lekka, dość zabawna, choć dla niektórych pewnie wulgarna lektura na najwyżej jedno popołudnie. Nie jest to na pewno literatura najwyższej klasy, jednak z drugiej strony nie sposób odmówić jej autorowi racji w obnażaniu słabości dzisiejszego społeczeństwa. Można nie lubić Ryśka, ale trzeba mu przyznać, że ma odwagę żyć w taki sposób, jaki mu się podoba, na przekór społeczeństwu. Trzeba też przyznać społeczeństwu, że z niesamowitym okrucieństwem odrzuca i wyśmiewa takich jak Rysiek. Bawi i smuci historia Bena, który poświęca się dla ideałów - komiksowych marzeń. Ale czy wszyscy nie jesteśmy dziś tacy sami?

Avatar użytkownika - Twiggy
Przeczytane:2015-07-31, Ocena: 3, Przeczytałam, 2015, Mam,
Krzyż Południa. Rozdroża
Jakub Ćwiek0
Okładka ksiązki - Krzyż Południa. Rozdroża

Nazywali go Krzyżem Południa. Od doliny Manassas po rzekę Rappahannock był wszędzie tam, gdzie synowie Konfederacji, brudni, obdarci i głodni, ale całym...

Panie Czarowne
Jakub Ćwiek0
Okładka ksiązki - Panie Czarowne

Przyszedł na nie czas Zawsze są przynajmniej trzy. Może być więcej, ale nigdy mniej. Psotna dziewka, chutliwa matka i groźna, samotna starucha...