Droga donikąd. Prawdziwa historia narkomana

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2011-01-01
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-62502-07-3
Liczba stron: 192
Dodał/a książkę: Natalia Witecka

Ocena: 4 (2 głosów)

Uzależniony Tomek i jego matka piszą do siebie listy. Ona walczy o to, by przestał brać. On wciąż powraca do nałogu... . W tle ich dialogu pojawiają się inne osoby: brat Tomka i ukochana Sabina – również uzależniona. Książka ta pokazuje jak krucha może być granica pomiędzy tak zwanym normalnym życiem, a patologią. Nic nie jest dane na zawsze, a na szczęście rodzinne czyhają najrozmaitsze demony. Uwierzcie mi, dzisiaj każdej rodzinie zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo, żeby się uzależnić nie trzeba już nawet wychodzić z domu. Ten dialog pomiędzy matką i synem, chwilami tak gorzki dla obojga z pewnością, jeszcze się nie zakończył.

Kup książkę Droga donikąd. Prawdziwa historia narkomana

Opinie o książce - Droga donikąd. Prawdziwa historia narkomana

Avatar użytkownika - Dorota_Dega
Dorota_Dega
Przeczytane:2014-12-10, Ocena: 4, Przeczytałam, z_ 52 książki 2014,
Jedna z wielu pozycji traktujących na temat uzależnienia od narkotyków ( w tym przypadku bohater jest również uzależniony od hazardu). Pisana w formie listów między synem a matką. Dosyć ciekawe, aczkolwiek czasem irytujące było to,,odbijanie" między sobą ,,winy" o to, że Tomek został narkomanem. Można przeczytać, a czyta się bardzo szybko i płynnie, no ale nie ukrywam, że książka mnie jakoś specjalnie nie zachwyciła.
Link do opinii
Avatar użytkownika - al-ks
al-ks
Przeczytane:2014-08-18, Ocena: 4, Przeczytałam,
Książka beznadziejnie napisana, bo w listach czy mailach, rozmowa matki z synem, dlatego okropnie mi się ją czytało. Ale poleciłabym ją przeczytać, ponieważ to prawdziwa historia chłopaka, który nie radził sobie z uzależnieniem.
Link do opinii
Inne książki autora
Jak pies z owieczką
Hanna Łącka0
Okładka ksiązki - Jak pies z owieczką

Owieczka Hala mieszka na farmie razem ze swoją mamą i innymi zwierzętami. Niewiele jeszcze wie o świecie, ale, podobnie jak każde dziecko, jest ciekawska...

Posłuchaj , Alali...
Hanna Łącka0
Okładka ksiązki - Posłuchaj , Alali...

Bohaterka, dziennikarka podąża sladem ponurej tajemnicy rodzinnej, uwięzionej w starym, odziedziczonym po dziadku kuferku. Perypetie przyjaciół, okraszone...

Reklamy