Droga dusz

Wydawnictwo: We need YA
Data wydania: 2019 (data przybliżona)
Kategoria: Dla młodzieży

Tom 4 cyklu Żniwiarz

Dołacz do walki z demonami i ocal swiat przed zagłada!

Ciemnosc zalała Wiatrołom. Nadeszła trzynasta pełnia a wraz z nia nowe demony. Feliks ma wrazenie, ze w tym rozdaniu dostał od losu najgorsze karty. Odkrywa, ze ludzie moga byc rownie nieobliczalni i zadni krwi, co nawi. Magda w pogoni za Nija znajduje sie tak daleko od rodzinnego miasteczka jak jeszcze nigdy. Czy uda jej sie odkryc, kim tak naprawde jest, zanim bedzie za pozno? I czy droga dusz zaprowadzi ja z powrotem do domu?

Po epoce wiedzminow przyszedł czas na zniwiarzy. Paulina Hendel stworzyła serie, ktora az prosi sie o film. Bohaterowie funduja nam niezapomniane przygody, ktorych akcja rozgrywa sie w swiecie pełnym słowianskich demonow. Daj sie porwac! Choc niekoniecznie jakiejs strzydze

Kup książkę Droga dusz

Opinie o książce - Droga dusz

Avatar użytkownika - karolinaosewska
karolinaosewska
Przeczytane:2020-05-23, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2020,

42/52/2020
"Droga dusz" Paulina Hendel
Ach, co to była za przygoda !!! ? To już czwarty tom przygód Magdy i Feliksa i jedno mogę powiedzieć na pewno, z każdym kolejnym tomem ta seria jest coraz lepsza. Skradła moje serce i już nie mogę doczekać się piątego tomu !!! Polecam wszystkim serię o Żniwiarzach ??? Warto ją znać ? Moja ocena to 6/6 !!! ??

Świetna książka. Nija zsyła na świat coraz więcej demonów, a Feliks, Wanda i Magda już sobie z nimi nie radzą. Pojawiają się też stwory, o których żadne z nich wcześniej nie słyszało. Jedna z tych bestii zabija Magdę. Ta trafia do nawi i spotyka wielu zmarłych, których znała osobiście bądź z opowieści Feliksa. Żniwiarz zaś jest w rozpaczy. Z tego stanu wyciąga go Janina. Mężczyzna dzięki kobiecie zdobył nową motywację i się nie podał. Tymczasem Magda spotyka wielu ludzi, aż w końcu Pierwszego. Ten jej mówi, że jest sposób na wejście z nawi. Po pewnym czasie, nie mówiąc jaki to sposób, zostawiając ją na pastwę losu, powraca. W świecie żywych zabija Wandę, która trafia do reszty zabitych żniwiarzy. W tej krainie podążają, by przebić serce Niji. Udaje im się to, ale podczas akcji ginie Wanda. Feliks w owej chwili ratuje mężczyznę przed cichą. Niestety mieszkańcy Wiatrołomu twierdzą, że zabił młą dziewczynkę. Planują go powiesić, jednak w ostatniej chwili ratuje go Magda, która znalazła sposób na ucieczkę z okropnej krainy.

Póki co najgorsza część z serii. Przez większość książki praktycznie nic się nie dzieje. Akcja straszliwie się wlecze, a Magda ze strony na stronę jest coraz bardziej irytująca. Gdyby nie fakt, że poprzednie tomy naprawdę mi się podobały to po przeczytaniu "Drogi dusz" chyba bym nie sięgnęła po kolejny.

Droga dusz
Hendel Paulina0
Okładka ksiązki - Droga dusz

Dołacz do walki z demonami i ocal swiat przed zagłada! Ciemnosc zalała Wiatrołom. Nadeszła trzynasta pełnia a wraz z nia nowe demony. Feliks ma wrazenie...

Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś