Astrolog w starożytnym Egipcie? Zaprawiona w boju wikińska wojowniczka? Uzdrowicielka oskarżona w czasach króla Jerzego o czary? Renesansowy podróżnik, odkrywający nieznane lądy? Kim byliśmy w poprzednim wcieleniu i jaki wpływ ma to na nasze aktualne życie?

Judith Marshall zabiera czytelnika w inspirującą podróż, podczas której prezentuje techniki poznawania przeszłych wcieleń oraz gromadzenia wiedzy ułatwiającej zrozumienie doświadczeń przeżywanych w aktualnej inkarnacji. Ta książka - w której praktyczne porady przeplatają się z relacjami z osobistych przeżyć samej autorki - to dowód na to, jak wielka mądrość i uzdrowienie mogą płynąć z odkrywania poprzednich wcieleń.

Przypominając sobie fragmenty przeszłych inkarnacji, dosłownie ,,składamy je z powrotem", sprawiając, że różne części lub ,,składniki" duszy powracają do naszej świadomości - i stajemy się całością.

Znaki, synchroniczność, wrażenia z dzieciństwa, sny, wspomnienia, instynktowne reakcje na ludzi i miejsca a nawet nagłe przeskoki w świadomości lub w czasie - to tylko nieliczne przykłady tego, jak mogą objawiać się migawki z poprzednich wcieleń. Przy pomocy zawartych w tej książce sprawdzonych ćwiczeń uczymy się, jak badać własne minione życia i wykorzystać wyciągnięte z nich lekcje do rozwoju w życiu obecnym.

Aby zrozumieć teraźniejszość, trzeba najpierw dotrzeć do przeszłości!

Informacje dodatkowe o Echa przeszłych wcieleń. Uzdrowienie i zrozumienie wynikające z poznania przeszłych wcieleń:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2015-04-28
Kategoria: Wiedza ezoteryczna

Kup książkę Echa przeszłych wcieleń. Uzdrowienie i zrozumienie wynikające z poznania przeszłych wcieleń

Echa przeszłych wcieleń. Uzdrowienie i zrozumienie wynikające z poznania przeszłych wcieleń - opinie o książce

Rozmowy z aniołami. Inspirujące doświadczenia z duchowymi przewodnikami
Judith Marshall0
Okładka ksiązki - Rozmowy z aniołami. Inspirujące doświadczenia z duchowymi przewodnikami

Anioły są z nami w każdym momencie naszego życia, gotowe chronić, nieść pomoc, pocieszenie i inspirować - jeśli tylko poprosimy je o wsparcie. Poznaj...