Facet na telefon 2. Grzesznik

Wydawnictwo: Wielka Litera
Data wydania: 2013-05-08
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 9788364142000
Liczba stron: 288
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 4 (6 głosów)

Powieść dla kobiet, które rozpalił "Facet na telefon". I dla tych, które jeszcze nie znają smaku  prawdziwej namiętności.

Gdy jedna kobieta nie wystarcza...

Adam G., zawodowo zajmujący się zaspokajaniem potrzeb erotycznych klientek, w końcu spotyka na swej drodze kobietę, którą chce mieć tylko dla siebie. Ale czy mężczyzna, który miał dziesiątki partnerek,może wymagać wierności od kobiety? I czy naprawdę sam jest na to gotowy?

Przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć, a miłość łatwo pomylić z pożądaniem. Zwłaszcza gdy grzech namiętności tak słodko kusi...

Kup książkę Facet na telefon 2. Grzesznik

Opinie o książce - Facet na telefon 2. Grzesznik

NIe unikam literatury erotycznej, czego dowodem są liczne recenzje powieści z tego gatunku. Jest wiele powodów dlaczego po nią sięgam. Po pierwsze jest to lekka lektura, która jest idealnie na chwilkę odciążenia mózgu od skomplikowanych fabuł, łamigłówek i obyczajowych zawirowań. Po drugie- jestem dorosła i życie intymne nie jest mi obce. Ta część ludzkiego życia jest ważną sferą naszego emocjonalnego funkcjonowania. Po trzecie- nie należę do osób pruderyjnych, i chyba nie ma dla mnie tematów tabu. "Facet na telefon 2. Grzesznik" jest drugą, i zarazem kontynuacją bestselleru "Facet na telefon" , autorstwa A.J Gabryela. A.J. Gabryel to pseudonim mieszkającego w Australii polskiego blogera. Jego zapiski na autorskim blogu zainspirowały go do spisania własnych erotycznych doświadczeń . Zapiski znajdują się na blogu - grzesznikadam.blog.onet.pl. Blog naprawdę istnieje (sama sprawdziłam) , ma ponad 4 miliardy odsłon , a dziś pojawił się nowy wpis. Ilość osób, które czytają posty A.J. Gabryela wykazują zainteresowanie jego erotycznymi poczynaniami. Zatem nie dziwi fakt, że jego obie książki (Facet na telefon i Facet na telefon 2) cieszą się sporą popularnością. Erotyka w wydaniu osób trzecich jest chętnie "podglądana", a ta, która jest prawdziwa, i ma miejsce w realu ciekawi jeszcze bardziej. Ale kim jest autor, a zarazem bohater lektury? Jak ...
(czytaj dalej)
Avatar użytkownika - paularossi
paularossi
Przeczytane:2015-03-27, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2015, Mam,
To druga część przygód Faceta na telefon. Ciąg dalszy opowiadań o swoim życiu, o swojej pracy. Nie zawsze dobrą opinią cieszą się kobiety, korzystające z jego usług. Dowiaduje się o śmierci jednej ze swoich klientek, co bardzo nim wstrząsa, nie potrafi przez dłuższy czas poradzić sobie z myślami. Ilona była dla niego kimś ważnym.. Dalej, Adam emocjonalnie wiąże się z jedną ze swoich klientek, która po długim milczeniu odzywa się do niego i chce pozbierać się po śmierci męża. Jak potoczy się dalej ich znajomość.. warto sięgnąć po tę książkę.
Link do opinii
Avatar użytkownika - mol-sylwka
mol-sylwka
Przeczytane:2015-03-26, Ocena: 3, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - czytambolubie
czytambolubie
Przeczytane:2014-03-16, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Avatar użytkownika - wdowa86
wdowa86
Przeczytane:2013-12-14, Ocena: 3, Przeczytałam, 26 książek 2013,
Reklamy