Fast text. Jak pisać krótkie teksty, które błyskawicznie przyciągną uwagę

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: b.d
Dodał/a książkę: helion

Krótkie teksty na szybkie czasy

Świat przyspieszył, a tekst musi dotrzymać mu kroku. Czytelnik przesuwa palcem po ekranie, skanuje listę wyników, chwyta w locie strzępki zdań. W kilka sekund decyduje, co warto czytać. Gdy oko czytelnika pędzi po ekranie — liczy się każde słowo. Dlatego współcześnie rozkwitają formy krótkie: esemesy, tweety, memy, wpisy na Facebooku, wezwania do działania.

By zwyciężyć walkę o uwagę czytelnika, musisz nauczyć się pisać krótko, mocno i celnie. Od kogo? Od twórców reklam. Autorów tekstów piosenek. Poetów. Sławnych pisarzy. Mistrzów haiku. Specjalistów od SEO. Joanny Wrycza-Bekier, która dla Ciebie zebrała inspirujące, krótkie teksty i przyjrzała im się z punktu widzenia literaturoznawcy i specjalisty w zakresie internetowego słowa pisanego. Przed Tobą 21 technik i 4 warsztaty, dzięki którym nauczysz się pisać krótkie teksty, tak by szybko przykuć uwagę.

Joanna Wrycza-Bekier — doktor nauk humanistycznych i certyfikowany trener biznesu. Pisze, szkoli, inspiruje. Jest autorką pięciu książek, które odsłaniają tajniki pisania tekstów internetowych, reklamowych, literackich i naukowych: http://poradnikpisania.pl) ma kilka tysięcy czytelników, których łączy pasja pisania. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla amatorów i profesjonalistów oraz autorski e-learningowy kurs webwritingu.

Kup książkę Fast text. Jak pisać krótkie teksty, które błyskawicznie przyciągną uwagę

Joanna Wrycza-Bekier0
Okładka ksiązki - Webwriting. Profesjonalne tworzenie tekstów dla Internetu. Wydanie II zaktualizowane i poszerzone

Zwięźle. Rzeczowo. Konkretnie. Książka i blog. Szpalta gazety i strona WWW. Notka prasowa i tweet. Tu słowa i tu słowa. Tu tekst i tu tekst. Jednak...

Magia słów. Jak pisać teksty które porwą tłumy
Joanna Wrycza-Bekier0
Okładka ksiązki - Magia słów. Jak pisać teksty które porwą tłumy

Pisać każdy może… tylko jak? Słowa towarzyszą nam od dzieciństwa. Nadajemy nazwy wszystkiemu, co nas otacza; opowiadamy o wszystkim, co dla nas...