Okładka książki -  Fingerprint. Malujemy obrazki odciskami palców. Zestaw do malowania

Fingerprint. Malujemy obrazki odciskami palców. Zestaw do malowania

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2016-05-27
ISBN: 978-83-7971-478-0
Dodał/a książkę: czytam

Spróbujcie stworzyć fantastyczne obrazki za pomocą odcisków palców! Zestaw do malowania zawiera farby w czterech kolorach oraz książeczkę pokazującą, w jaki sposób odciski palców mogą zamienić się w obrazki, a obrazki – w żywych bohaterów i pasjonujące historie. To zabawa nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych! Skorzystajcie z naszych pomysłów i użyjcie swojej wyobraźni, aby bawić się wspaniale i tworzyć niepowtarzalne – bo naprawdę takie będą! – małe dzieła sztuki. W tej książeczce znajdziecie wiele ciekawych trików i mnóstwo miejsca do malowania. Farby w podstawowych kolorach możecie dowolnie mieszać na palecie, aby uzyskać inne barwy i ich odcienie. Dzięki temu powstaną ciekawe, różnokolorowe obrazki.

Odbiorcy:
– wszystkie dzieci, które kochają malować i chcą poznawać nowe techniki plastyczne;
– rodzice i opiekunowie, którzy pragną podarować dzieciom sympatyczną i oryginalną malowankę – sprawdzony sposób na nudę.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– przedstawia oryginalną i ciekawą technikę plastyczną;
– dołączone do książki farby są niezwykle praktycznym i wygodnym dodatkiem;
– wszystkie dzieci kochają malować farbami, zwłaszcza za pomocą własnych palców;
– jest doskonałym sposobem na nudę i pomysłem na podarunek zachęcający do kreatywności.

Kup książkę Fingerprint. Malujemy obrazki odciskami palców. Zestaw do malowania

Opinie o książce - Fingerprint. Malujemy obrazki odciskami palców. Zestaw do malowania

Znajdź różnice i pokoloruj zwierzątka
Anastasia Zanoncelli, Irene Mazza0
Okładka ksiązki - Znajdź różnice i pokoloruj zwierzątka

Dzieci kochają różnego typu łamigłówki. Jednym z ulubionych rodzajów zadań jest szukanie różnic między parą ilustracji. To znakomita zabawa ćwicząca spostrzegawczość...

Znajdź i pokoloruj ukryte skarby
Anastasia Zanoncelli, Irene Mazza0
Okładka ksiązki - Znajdź i pokoloruj ukryte skarby

Dzieci kochają różnego typu łamigłówki. Jednym z ulubionych rodzajów zadań jest szukanie szczegółów na ilustracjach. To znakomita zabawa ćwicząca spostrzegawczość...

Drogowskazy
Wiktor Osiatyński