Flash CS3 PL. Multimedialny trener

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2009-03-11
Kategoria: Informatyczne
ISBN: 978-83-246-1461-5
Liczba stron: 456
Dodał/a książkę: lokesh

Ocena: 0 (0 głosów)

Trening czyni mistrza -- poznaj możliwości programu Flash CS3 z pomocą swojego osobistego instruktora

Jak tworzyć i przekształcać grafikę, aby wykorzystać ją do animacji? Jak rozmieścić animacje na wielu warstwach? Jak dodawać dźwięk do filmu? Flash CS3 Professional jest najbardziej zaawansowanym środowiskiem do tworzenia rozbudowanych i interaktywnych filmów na potrzeby stron WWW. Jeśli kiedykolwiek pomyślałeś o stworzeniu choćby najprostszej animacji, teraz nadszedł właściwy moment. Flash CS3 oferuje Ci bowiem przemyślany zestaw narzędzi rysowniczych, a w nim zaprojektowane od nowa narzędzie Pióro, teraz łatwiejsze w obsłudze i bardziej elastyczne. Dzięki tej zmianie praca w programie stała się znacznie prostsza, a przy tym bardziej profesjonalna. Ponadto masz teraz do dyspozycji swojego osobistego multimedialnego trenera, z którym nauka tego programu będzie przyjemna i naprawdę szybka!

Oto Twój indywidualny kurs -- "Flash CS3 PL. Multimedialny trener". Dzięki jego pomocy naukę możesz dostosować do swoich wymagań i możliwości. Twój osobisty instruktor poprowadzi Cię przez kolejne lekcje, a Ty z łatwością zdobędziesz nowe umiejętności i opanujesz fascynujące możliwości Flasha. Szczegółowe instrukcje, przygotowane przez profesjonalistów, pozwolą Ci bez trudu wykonywać wszystkie ćwiczenia. Korzystając z książki oraz dołączonych do niej materiałów wideo, nauczysz się m.in. posługiwać narzędziami rysowniczymi, tworzyć i modyfikować grafikę, przygotowywać pliki dźwiękowe i -- co najważniejsze -- wykorzystać to wszystko do stworzenia własnej, profesjonalnej animacji.

Nowości w programie Adobe Flash CS3 Praca z narzędziami rysowniczymi Modyfikowanie i przekształcanie grafiki Symbole i biblioteka Tworzenie animacji Personalizowanie Flasha Praca z importowanymi plikami Podstawy języka ActionScript Tworzenie symboli przycisków Dodawanie dźwięku do filmów Publikowanie filmu Flasha Ujarzmij fascynujące możliwości Flasha CS3, trenując u boku osobistego, multimedialnego trenera!

Kup książkę Flash CS3 PL. Multimedialny trener

Opinie o książce - Flash CS3 PL. Multimedialny trener

Reklamy