Fotografia rodzinna. Zdjęcia przez pokolenia

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2012-12-03
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788324643448
Liczba stron: 119
Dodał/a książkę: helion

Ocena: 4 (1 głosów)

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu!

Fotografowie spotykają się najczęściej z dwoma rodzajami zleceń: fotografią ślubną i rodzinną. W niniejszej książce szczególną uwagę przykłada się do tego drugiego typu zdjęć. Fotografia rodzinna wymaga od fotografa niezwykłego kunsztu oraz wyczucia, tak aby uwiecznić relacje pomiędzy fotografowanymi osobami.

W trakcie lektury poznasz najlepsze rozwiązania dla najczęściej spotykanych zleceń. Dowiesz się, jak atrakcyjnie sfotografować ciążę oraz dziecko w trakcie pierwszego roku życia. Nauczysz się angażować dzieci w sesje fotograficzne oraz realizować plan corocznych sesji urodzinowych. Ponadto zobaczysz, na co zwrócić uwagę w trakcie robienia tradycyjnego rodzinnego portretu, oraz przekonasz się, jakie portrety lubią nastolatki. Poza tematami stricte fotograficznymi znajdziesz tu dużo informacji na temat promocji swojej działalności, technik i sprzętu, które zapewnią Ci sukces. Co najważniejsze, odkryjesz, jak przez lata utrzymywać relacje z rodzinami.

Zobacz, jak najlepiej sfotografować:

  • kobietę w ciąży
  • pierwszy rok życia dziecka
  • rodzinę
  • nastolatka

Wykorzystaj najlepsze porady z tej książki i odnieś sukces na rynku fotografii rodzinnej!


 

 Kup książkę Fotografia rodzinna. Zdjęcia przez pokolenia

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - madak
madak
Przeczytane:2014-08-28, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki w 2014 roku, Albumy, Fotografia, Hobby, Poradniki,
Posiadając talent, dysponując dobrej jakości sprzętem i mając nieograniczone zasoby ciekawych pomysłów oraz odpowiednią dozę kreatywności, bez wątpienia można przygotowywać znakomite, zapadające w pamięć, nietuzinkowe zdjęcia. Jeśli jednak w pewnym momencie miłośnik fotografii zapragnie przekuć swoją pasję w źródło dochodów – czy to głównych, czy też okazjonalnie poprawiających rodzinny budżet – zaczyna zastanawiać się, jakie kroki powinien podjąć. Dobrą podpowiedzią będzie dla niego książka Christie Mumm Fotografia rodzinna. Zdjęcia przez pokolenia - publikacja traktująca zawód fotografa przede wszystkim od strony marketingowej.W życiu każdego człowieka pojawia się taki moment, że skorzystanie z usług profesjonalnego fotografa wydaje się niezbędne. Nie chodzi tu, oczywiście, o zdjęcia potrzebne do dokumentów – dowodu osobistego czy paszportu, ale raczej o fotografie, które uwiecznią najważniejsze, przełomowe chwile w życiu. Wynajmujemy zatem fotografa, który przygotuje reportaż ze ślubu i zabawy weselnej, kierujemy się do studia w celu wykonania sesji ciążowej, a niedługo potem także noworodkowej. Gdy dziecko dorasta, pragniemy zapamiętać cenne chwile i raz w roku także odwiedzamy fotografa, by ten stworzył chociaż kilka pięknych ujęć. Tak sprawa zdjęć wygląda z perspektywy klienta. Jeśli jednak znajdujemy się po drugiej stronie obiektywu, kwestia wykonania ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Fotografia rodzinna. Zdjęcia przez pokolenia

Reklamy