Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko. Droga spokoju przez czas zamętu

W życiu każdego z nas zachodzi wiele zmian,ale czy można równać je z kryzysem?

Nie - jeżeli zmieniasz ich przeżywanie za pomocą pewnych środków, które leżą w zasięgu ręki.

Ale nie jest to książka tylko o zmianach. Mówi też o tym, jak działa życie. Opowiada o charakterze zmian - o ich przyczynach, o tym, jak sobie z nimi radzić i jak sprawić, aby były ,,na lepsze". Znajdziesz w niej Dziewięć Zmian, Które Mogą Zmienić Wszystko. Czy trafiła w twoje ręce akurat w najodpowiedniejszym momencie? Ten bestseller ,,New York Timesa" odwołuje się do serc wszystkich, którzy stracili grunt pod nogami z powodu poważnych zmian życiowych - a także do serc tych, którzy chcą im pomóc. W tym uderzająco przejrzystym i praktycznym tekście znajdziesz techniki pozwalające odzyskać zdrowie i wrócić do życia.

Zawiera on rozmowę o tym, jak radzić sobie ze zmianami, które już nadeszły i które dopiero przyjdą. Na wspaniałej interaktywnej stronie www masz możność uzyskania natychmiastowej pomocy od instruktorów, a nawet od samego autora. Dzięki tej znakomitej książce i witrynie internetowej nie będziesz musiał stawać w obliczu życiowych zmian samotnie.

Autor Rozmów z Bogiem przedstawia nowe, frapujące spojrzenie na coś, co nigdy nie ulega zmianie - na zmianę.

Informacje dodatkowe o Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko. Droga spokoju przez czas zamętu:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2017-05-05
Kategoria: Popularnonaukowe
Tytuł oryginału: When Everything Changes, Change Everything: In a Time of Turmoil, a Pathway to Peace

Kup książkę Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko. Droga spokoju przez czas zamętu

Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko. Droga spokoju przez czas zamętu - opinie o książce

Pytania i odpowiedzi do `Rozmów z Bogiem`
Neale Donald Walsch0
Okładka ksiązki - Pytania i odpowiedzi do `Rozmów z Bogiem`

Książka, którą stworzyli N. D. Walsch i czytelnicy `Rozmów z Bogiem` z całego świata. Opowiada o tym, że Boga należy szukać w sobie i w innych. Wtedy znajdziemy...

Burza przed ciszą. Rozmowy z ludzkością
Neale Donald Walsch0
Okładka ksiązki - Burza przed ciszą. Rozmowy z ludzkością

Dla każdego, kto martwi się o przyszłość Autor książek Rozmowy z Bogiem oraz Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko przygląda się teraźniejszości i...