Głodne emocje. Jak schudnąć mądrze, skutecznie i na zawsze

Psychologia odchudzania

5 kroków do sukcesu w odchudzaniu
Głodne emocje
Przyczyny powstawania nadwagi
ABC żywienia
Programy żywieniowe 1800, 1400 oraz 1200 KCAL
Proste sposoby na relaks i aktywność fizyczną

Nie taka waga straszna, jeśli ją oswoisz

Kiedy rozmowy kobiet zaczynają krążyć wokół zrzucania kilogramów, wyboru diet, odpowiednich treningów i sposobów na piękną sylwetkę, postronny słuchacz z całą pewnością mógłby uznać nas za "istoty odchudzające się". Ile razy Ty sama wdrażałaś nowy program pozbycia się zbędnego balastu? Jak często tworzysz nowy jadłospis, który ma ułatwić Ci uzyskanie wymarzonych kształtów? Czy pamiętasz jeszcze, że "jojo" pierwotnie oznaczało śmieszną zabawkę, a nie efekt spędzający Ci sen z powiek?

Cały ten proces ulegnie zmianie, jeśli przestaniesz wciąż tuczyć swoje emocje! Tak, tak — odchudzanie zaczyna się w Twojej głowie. Zwykle szperasz w nocy w lodówce lub zjadasz ogromną porcję lodów zamiast obiadu nie dlatego, że jesteś głodna. W taki właśnie sposób zajadasz różne smutki, stres, niskie poczucie własnej wartości czy złość. Bardzo często uczucia te spowodowane są Twoim wyglądem. Czy to nie absurd? Jak przerwać to błędne koło?

To, czego potrzebujesz, nazywa się programem coachingu zdrowia "PsychoDietetyka". Wszelkie diety-cud i środki wspomagające odchudzają jedynie Twój portfel. Coaching zakłada, że posiadasz wewnętrzny potencjał, pozwalający na skuteczne rozwiązanie problemów z wagą. Osiągnięcie trwałych efektów jest możliwe wyłącznie poprzez zmianę nawyków i rozwój osobowości. A skoro podjęłaś wyzwanie, zaczynamy wspólne chudnięcie!

Zdefiniuj swój cel.
Wybierz optymalną metodę.
Bądź konsekwentna.
Nie pozwól, aby efekt jojo zniszczył Twój wysiłek.
Dbaj o siebie i ciesz się wolnością.

Informacje dodatkowe o Głodne emocje. Jak schudnąć mądrze, skutecznie i na zawsze:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2011-10-10
Kategoria: Psychologia
ISBN: 978-83-246-2629-8

Kup książkę Głodne emocje. Jak schudnąć mądrze, skutecznie i na zawsze

Głodne emocje. Jak schudnąć mądrze, skutecznie i na zawsze - opinie o książce

Avatar użytkownika - godmyt
godmyt
Przeczytane:2018-06-20, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, wyzwanie 2018 - 20 książek, kindle,
Pracuj z głową! Spraw, by Twoja praca stała się łatwa, lekka i przyjemna
Anna Sasin0
Okładka ksiązki - Pracuj z głową! Spraw, by Twoja praca stała się łatwa, lekka i przyjemna

Stres i motywacja, czyli jak zachować zdrowy dystans do siebie i swojej pracy Brak czasu i komunikacji, czyli co najbardziej ogranicza rozwój pracownika ...

Seks to zdrowie, czyli jak zbudować trwały i ekscytujący związek
Anna Sasin0
Okładka ksiązki - Seks to zdrowie, czyli jak zbudować trwały i ekscytujący związek

Radość z seksu każdego dnia! Naga prawda o seksie, czyli najważniejsze obszary zdrowej relacji Równowaga w świetnym związku, czyli jak nie dać się zmanipulować Żyli...