Grzech pierworodny. Fatalne spotkanie. Tom 1

Wydawnictwo: Elipsa
Data wydania: 2007-03-01
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-60446-02-7
Liczba stron: 224
Dodał/a książkę: Shi4

Ocena: 4 (2 głosów)

Saga "Grzech pierworodny" to seria powieściowa norweskiej pisarki Anne-Lise Boge. Akcja cyklu toczy się na początku dwudziestego wieku w Norwegii. Bohaterką sagi jest Mali Buvik, dziewczyna, która, choć marzy o wielkiej i czystej miłości, decyduje się na małżeństwo z rozsądku. Jak się okaże, decyzja ta zmieni jej życie w koszmar.

"Grzech pierworodny" to znakomicie napisana opowieść o zranionych uczuciach, wielkich namiętnościach i marzeniach. Autorka ze swadą kreśli losy bohaterów, pięknie odmalowuje ówczesną obyczajowość oraz wspaniałą, surową skandynawską przyrodę.

Kup książkę Grzech pierworodny. Fatalne spotkanie. Tom 1

Opinie o książce - Grzech pierworodny. Fatalne spotkanie. Tom 1

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2015-12-15, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, WYZWANIE 2015-52 książki,
Mali, dziewczyna której rodzina popadła w nędzę, dostaje propozycję małżeństwa od jednego z najbogatszych mężczyzn w okiolicy. Pomimo niecheci wobec Johana, przyjmuje jego oświadczyny. Niestety, okazuje się, że choć obiecywał uczynić ją szczęśliwą, nie umie obchodzić się z kobietą, dominuje nad nią, a w nocy traktuje ją jakby był dzikusem.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2010-06-01, Ocena: 4, Przeczytałam, Obyczajowe, Mam,
Inne książki autora
Grzech pierworodny. Siostry . Tom 18
Anne - Lise Borge0
Okładka ksiązki - Grzech pierworodny. Siostry . Tom 18

Mali i jej najbliższych dotyka wielkie nieszczęście. Brzemię okazuje się tak ciężkie, że Mali obawia się, że nie będzie w stanie go udźwignąć. Jednak życie...

Grzech pierworodny. Pożegnanie. Tom 9
Anne - Lise Borge0
Okładka ksiązki - Grzech pierworodny. Pożegnanie. Tom 9

adchodzą ciężkie czasy. W osadach szaleje epidemia groźnej choroby, która atakuje wszystkich: młodych, starych, a zwłaszcza tych, którzy opiekują się chorymi...

Reklamy