Harry Potter i Insygnia Śmierci - część 2 - poradnik do gry

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: b.d
ISBN: 9788380551954
Dodał/a książkę: helion

W poradniku do gry Harry Potter i Insygnia Śmierci - część 2 znajdziecie szczegółowy opis przejścia gry, porady odnoszące się do czarów oraz walki, zestawienie wszystkich sekretów. Ponadto znalazły się w nim lokalizacje ukrytych przedmiotów.

Skrócona wersja spisu treści:
-[Zaginiony diadem\ Dodatki
-[Bitwa o Hogwart\ Opis przejścia
-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 23

Informacja o grze

Zręcznościówka będąca adaptacją oparta szalenie popularnej serii książek o filmów o przygodach Harrego Pottera. Jest to ostatnia przygoda słynnego czarodzieja, w której staje on do rozstrzygającej konfrontacji z Voldemortem. Autorzy położyli nacisk na dyn

Gra Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2011 roku i dostępny jest na platformach: PC, Xbox 360, PS3, NDS, Wii. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.

Kup książkę Harry Potter i Insygnia Śmierci - część 2 - poradnik do gry

Opinie o książce - Harry Potter i Insygnia Śmierci - część 2 - poradnik do gry

FarmVille - poradnik do gry
Daniel "Thorwalian" Kazek0
Okładka ksiązki - FarmVille - poradnik do gry

W poradniku w pierwszej kolejności umieszczono wskazówki dla graczy, którzy dopiero rozpoczynają życie wirtualnego rolnika. Kolejne rozdziały poświęcone...

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising - poradnik do gry
Daniel "Thorwalian" Kazek0
Okładka ksiązki - Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising - poradnik do gry

Poradnik do gry Warhammer 40.000: Dawn of War II - Chaos Rising zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat kampanii, która stawia przed użytkownikiem...

Mój Wielki Tydzień
Ewa Monastyrska