House i psychologia. Humanitaryzm jest przereklamowany

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2012-06-14
Kategoria: Psychologia
ISBN: 978-83-246-3962-5
Dodał/a książkę: Damian Kopeć

Pacjenci? Kogo oni obchodzą? To chorzy ludzie! Widać Bóg ich nie lubi!

Zasady to wskazówki dla głupców, którzy nie potrafią się zdecydować. Co ukrywa Gregory House? Jakimi ścieżkami podąża jego pokrętny umysł? Czy jest sposób, żeby zdiagnozować tego skandalizującego diagnostę? House uwielbia psychologiczne gierki, analizuje swoich współpracowników i pacjentów, bezceremonialnie włazi buciorami w ich prywatne życie. Jednak kto pod kim dołki kopie... Masz ochotę na trochę krwi i bebechów? Zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju wiwisekcję doktora House"a!

Wszyscy potrzebujemy sekretów. O ile nas nie zabijają, dają bezpieczeństwo i wygodę. Odkryj tajemnice, których House nikomu nie chce wyjawić, poznaj jego ukryte motywy, dowiedz się, co zdradza, że doktor kłamie - oraz po co to robi. Przekonaj się, czy gdzieś we wnętrzu tego gruboskórnego typa czai się jednak człowiek.

Kup książkę House i psychologia. Humanitaryzm jest przereklamowany

Opinie o książce - House i psychologia. Humanitaryzm jest przereklamowany

Avatar użytkownika - Aramina
Aramina
Przeczytane:2016-01-09, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2016,
Nowy rok rozpoczęty cudowną książką, pasjonującą, wciągającą, analizującą dogłębnie profil psychologiczny znanego lekarza z (oczywiście) jednego z moich ulubionych seriali. Przyjemnie było zanurzyć się raz jeszcze w świecie House'a, spojrzeć na niego z bądź co bądź naukowej perspektywy i przypomnieć kilka jego ironicznych wypowiedzi, które był swoistą podporą dla większości rozdziałów, a jednocześnie dowodem na przytaczane cechy charakteru bohatera. Polecam każdemu, kto jest fanem serialu i ma ochotę zagłębić się w świat psychologii oparty na analizie ekscentrycznego "lekarza".