Huna i Ho'oponopono: Starożytna wiedza współcześnie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2015-01-01
ISBN: 978-83-7900-293-1
Dodał/a książkę: agnieszka3201

„Huna i Ho'oponopono: Starożytna wiedza współcześnie” Wojciecha Filabera to swojego rodzaju przewodnik po systemach wewnętrznego umacniania oraz zachowania harmonii ciała, duch i umysłu. Autor próbuje wytłumaczyć współczesnemu przedstawicielowi cywilizacji zachodniej czym są Huna i Ho'oponopono. Pierwsza z nich to starożytna hawajska nauka o wewnętrznej świadomości i energii życia, umożliwiająca człowiekowi umocnienie, stabilizację, osiągnięcie harmonii oraz stanu bogactwa. Dzięki temu sposobowi myślenia praktykując Hunę, człowiek jest w stanie odkryć swoją prawdziwą naturę i właściwy sposób bycia. Natomiast druga Ho'oponopono - to starożytna nauka, która zakłada, że każda osoba z natury jest kompletna i poprawnie funkcjonująca, że każdy od urodzenia wyposażony jest w wewnętrzną energię, siłę, ale też w wewnętrzne światło niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania w życiu. Celem tej nauki jest sprostowanie i przywrócenie naturalnego stanu ciała, ducha i umysłu oraz zintegrowanie tych trzech komponentów człowieczeństwa. Autor przybliżając człowiekowi te starożytne nauki przekonuje, iż każdy człowiek jest kreatorem swojego bytu oraz, że jest odpowiedzialny za swoje życiowe doświadczenie. Co więcej, każda osoba jest indywidualnym twórcą wszelkich stanów, które wewnątrz wytwarza i odpowiada za swój umysł.

Kup książkę Huna i Ho'oponopono: Starożytna wiedza współcześnie

Opinie o książce - Huna i Ho'oponopono: Starożytna wiedza współcześnie

Avatar użytkownika - agnieszka3201
agnieszka3201
Przeczytane:2014-11-25, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Publikacja jest swego rodzaju przewodnikiem po tych systemach wewnętrznego umacniania oraz zachowania harmonii ciała, umysłu i ducha. Ciekawa literatura poznawcza. Warto przeczytać.
Wojciech Filaber0
Okładka ksiązki -  Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji. Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji

Książka Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji. Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji Wojciecha Filabera ma na celu...

Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim. Część II – kolorowanka
Wojciech Filaber0
Okładka ksiązki -  Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim. Część II – kolorowanka

Nauka połączona z zabawą to jeden z najlepszych sposobów na zachęcenie dziecka do poznawania nowych słów i pojęć. Książka zawiera dziesięć...