Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2012-08-14
Dodał/a książkę: helion

Numer dopuszczenia: MEN 578/2/2012

Ta książka Cię zabierze na wycieczkę po komputerze!

Czy to w domu, czy to w szkole, dziś komputer masz na stole. Listy, kartki i rysunki będziesz tworzyć już bez gumki. Jeszcze płytę włóż do środka, a przygoda wnet Cię spotka. Raz z Misiem Fredziem główka pracuje, raz Zuzia Poziomka zabawy szykuje. Jest Tomek Ananas, Jaś Cytrynka oraz przemiła Martynka Malinka. Z nimi wszystkimi już za minutę poznasz do czego służy komputer. Zatem do dzieła, Koleżanko i Kolego, zostań na lekcji Mistrzem Poziomu Drugiego.

Z książką do zajęć komputerowych z serii Informatyka Europejczyka najmłodsi uczniowie chętnie będą kontynuować swoją przygodę z komputerem. Pod koniec roku szkolnego drugoklasiści będą tworzyć listy do przyjaciół i segregować pliki w katalogach oraz odkryją świat bezpiecznego internetu. Dodatkowo w podręczniku znajdują się naklejki, które wyznaczają dzieciom drogę do zdobycia tytułu Mistrza Poziomu Drugiego.

Do książki została dołączona wyjątkowa płyta multimedialna, zawierająca wiele ciekawych zadań, które zamienią naukę w inspirującą zabawę. Zagadki, kolorowanki, labirynty i inne ćwiczenia znajdujące się na płycie CD pomogą dziecku rozwijać umiejętności logicznego myślenia oraz samodzielnego zdobywania wiedzy.

Z komputerem przygoda to wielka wygoda!

Komplet podręczników oraz płyta z serii Informatyka Europejczyka pozwolą uczniom zdobywać wiedzę poprzez zabawę, a nauczycielom ułatwią przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób. Helion to największe wydawnictwo informatyczne w Polsce, które teraz pomaga zgłębić tajemnice świata komputerów także naszym dzieciom.

Kup książkę Informatyka Europejczyka. Nauka i zabawa z komputerem w edukacji wczesnoszkolnej. Poziom 2 (Wydanie II)

Opinie o książce - Informatyka Europejczyka. Nauka i zabawa z komputerem w edukacji wczesnoszkolnej. Poziom 2 (Wydanie II)

Danuta Kiałka, Katarzyna Kiałka0
Okładka ksiązki - Informatyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń do zajęć komputerowych dla szkoły podstawowej, kl. 4. Edycja: Windows XP, Linux Ubuntu, MS Office 2003, OpenOffice.org (Wydanie II)

Dobrze wyćwiczony komputer Podstawą zajęć komputerowych, jak sama nazwa wskazuje, jest komputer. Ale niedługo przekonasz się, że ten zeszyt ćwiczeń...

Informatyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Część I
Danuta Kiałka, Katarzyna Kiałka0
Okładka ksiązki - Informatyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Część I

Komputery są wszędzie -- spotykamy je w domu, szkole, sklepach i setkach innych miejsc. Zapewniają nam dostęp do informacji, rozrywkę i narzędzia pomocne...