Infoszok

Tom 1 cyklu Skok 225

Nowatorska i prowokacyjna książka z zaskakującym przekazem emocjonalnym.

Kate Elliott, autorka "Korony Gwiazd"

Świat tak fantastyczny, jak Diuna i tak realny, jak najnowszy numer Wall Street Journal. Epoka myślących maszyn zakończyła się rzezią miliardów ludzi, zwaną "rewolucją autonomiczną". Późniejsze lata kryzysu i niewyobrażalna nędza zabiły kolejne rzesze ludzkości.

Nastały nowe czasy. Bio-logika zrodziła nową cywilizację. Różnice między światem wirtualnym i rzeczywistym niemal całkowicie się zatarły. Najskuteczniejszą bronią są prezentacje produktów i hasła reklamowe. Najpopularniejszym biznesem - pisanie oprogramowania dla ludzkiej fizjologii. Ciało, umysł i soft stały się jednością.

Natch to młody, szalony i zachłanny rekin bio-logiki. Szef wspinającego się na szczyt feudkorpu, jeden z głównych graczy zbliżającej się rewolucji, która może przeorać świat jak jej poprzedniczki. Niepokojąca wizja świata, który na własne życzenie pozbywa się człowieczeństwa, zachowując najgorsze cechy rodzaju ludzkiego. Jarosław Grzędowicz, autor "Pana Lodowego Ogrodu"

Informacje dodatkowe o Infoszok:

Infoszok - opinie o książce

Avatar użytkownika - hanka04
hanka04
Przeczytane:2015-12-09, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
Rewelacyjna opowieść o świecie korporacji w świecie opanowanym przez technikę. Śwait po wielkich kryzysach ekonomicznych przeradza się w wielki system skomputeryzowanych korporacji, ludzi szprycujących się wspomagaczami technicznymi i rywalizacji. Natch, mistrz feudokorporacji brnie do celu za pomocą wszelkich środków, ma bardzo zapobiegliwy i otwarty umysł. Wie jak utorować sobie drogę do zwycięstwa.
Avatar użytkownika - antila
antila
Przeczytane:2017-05-13, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,
Avatar użytkownika - sabja
sabja
Przeczytane:2014-07-09, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki - 2014, Mam, Na półkach,
Geosynchron. Skok 225 (Tom 3)
David Louis Edelman0
Okładka ksiązki - Geosynchron. Skok 225 (Tom 3)

Rada Obrony i Dobrobytu rozdarta jest wojną domową pomiędzy Lenem Bordą oraz Magan Kai Lee. Quell zbiegł z więzienia i usiłuje wzniecić bunt Wyspiarzy...

Skok 225 (Tom 2). Multirzeczywistość
David Louis Edelman0
Okładka ksiązki - Skok 225 (Tom 2). Multirzeczywistość

Świat tak fantastyczny, jak Diuna i tak realny, jak najnowszy numer Wall Street Journal Niepokojąca wizja świata, który na własne życzenie pozbywa się...