Intymnie. Rozmowy nie tylko o miłości

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2014-11-06
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-240-2642-5
Liczba stron: 356
Dodał/a książkę: czytam

Ocena: 5.25 (4 głosów)

Czego pragnie kobieta, a czego mężczyzna? Czy monogamia może być podniecająca? Czy nimfomankę kiedykolwiek boli głowa? I po co ludziom wierność? Autorów tej książki pewnie nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeden jest wybitnym seksuologiem, drugi autorem wielu bestsellerowych powieści i jednocześnie naukowcem, który chemię miłości potrafi rozłożyć na czynniki pierwsze.

Ich rozmowa wciąga, skłania do refleksji, czasami zaskakuje. Nie ma w niej tematów tabu, ani niewygodnych pytań; jest wiedza, są konkretne porady i obrazowe przykłady, a także bardzo intymne wyznania.

A co więcej - obok należnej tematowi naukowej powagi - znajdziecie w tej książce także bardzo dużo humoru.

Kup książkę Intymnie. Rozmowy nie tylko o miłości

Opinie o książce - Intymnie. Rozmowy nie tylko o miłości

Avatar użytkownika - anim
anim
Przeczytane:2014-11-29, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,
Bardzo dobra. Podobała mi się jej forma, która sprawiła, że się nie można od niej oderwać. Trzeba też przyznać, że nie jest infantylna. Można w niej znaleźć sporo ciekawych informacji.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Plewka
Plewka
Przeczytane:2014-11-08, Ocena: 5, Przeczytałem,
Pamiętam, kiedy sięgnęłam po „Samotność w sieci”. Lektura tej książki była dla mnie potężnym przeżyciem i do tej pory mam na półce zakupiony później egzemplarz. Mam wrażenie, że z Wiśniewskiego już wyrosłam. Kiedy przeczytałam „Bikini” uświadomiłam sobie, że najlepsze, co mnie może z jego strony spotkać, już się wydarzyło. Ale „Intymnie” jest inne. Zawsze imponowała mi jego wiedza i w właśnie w tej książce ma okazję się nią popisać. Razem z profesorem Izdebskim (seksuologiem) rozmawiają o tym, co dla nas ludzi najważniejsze, a więc o miłości i – wtórnie – seksie. Ten temat rozgrzeje chyba każdego. I w tym też siła książki. Jest tak obszerna i wielowątkowa, że nie wiem, czy znajdzie się osoba, która jej nie doceni. Nie wyobrażam sobie, żeby nie znaleźć w niej ważnych/użytecznych/potrzebnych dla siebie informacji. Polecam!
Link do opinii
Avatar użytkownika - GRZADA
GRZADA
Przeczytane:2017-10-26, Ocena: 5, Przeczytałem, 2017,
Avatar użytkownika - Sheelka
Sheelka
Przeczytane:2015-07-15, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Reklamy