iPocketLanguage. Innowacyjny słownik niemiecko-polski

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2015-02-03
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788363506872
Liczba stron: 24
Dodał/a książkę: helion

Ocena: 0 (0 głosów)

Ta książka została dodana do bazy serwisu Granice.pl przez jednego z użytkowników i oczekuje na moderację

"Innowacyjny słownik niemiecko-polski. 100 najważniejszych słów z praktycznymi przykładami i zapisem wymowy" skonstruowany został na bazie metody zwanej mind mapping, którą wymyślili Tony i Barry Buzan. Została ona opracowana w celu kreatywnego tworzenia notatek, a służyć ma pobudzeniu obu półkul mózgowych. Współpraca półkul ma zaś zapewnić lepsze tempo nauki i zwiększenie jej efektywności.
Główną zasadą tworzenia map myśli jest rozlokowanie w centralnym miejscu rysunku, do którego dochodzą i z którego wybiegają linie przypominające konary drzewa. Rysunek zlokalizo- wany w najważniejszym polu powinien być pierwszym skojarzeniem, jakie nasunęło się osobie wykonującej mapę. Nie ma zatem symbolu uniwersalnego, jednego dla wszystkich odbiorców.
"Innowacyjny słownik niemiecko-polski" składa się więc z rysunków, gdzie w punkcie centralnym umieszczona została ramka, a w niej wyraz, oraz dwie ,,gałęzie" - wchodząca i wychodząca. Każde słowo, wyrażenie  czy zdanie przedstawione jest w dwóch wersjach, niemieckiej i polskiej.
"Innowacyjny słownik niemiecko-polski" skierowany jest do osób pragnących rozpocząć naukę języka i chcących w krótkim czasie opanować podstawowe słownictwo. Metoda, którą inspiruje się autor, gwarantuje szybki efekt.

Kup książkę iPocketLanguage. Innowacyjny słownik niemiecko-polski

Inne książki autora
iPocketLanguage innowacyjny słownik niemiecko-polski
Łukasz Przewoźnik0
Okładka ksiązki - iPocketLanguage  innowacyjny słownik niemiecko-polski

"Innowacyjny słownik niemiecko-polski. 100 najważniejszych słów z praktycznymi przykładami i zapisem wymowy" skonstruowany został na bazie metody zwanej...

Potęga słów. Słownik obrazkowy
Łukasz Przewoźnik0
Okładka ksiązki - Potęga słów. Słownik obrazkowy

"Potęga słów - słownik obrazkowy" skonstruowany zostały na bazie metody zwanej mind mapping, którą wymyślili Tony i Barry Buzan. Została ona opracowana...

Reklamy