Ja jestem Bogiem Abrahama, Izaaka, Jakuba. Uzdrowienie relacji w rodzinie

Data wydania: 2014-04-03
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-63621-40-7
Dodał/a książkę: Agnieszka Goszczycka

"Człowiek rodzi się, wychowuje, wzrasta, dojrzewa, a w końcu umiera w otoczeniu rodziny. Dzięki niej otrzymuje życie, ale też dziedziczy wartości duchowe i materialne. Więzy krwi w rodzinie są niepowtarzalne i mają wpływ na całe nasze życie. Niestety grzech pierworodny sprawił, że w te najgłębsze ludzkie i duchowe relacje wkradło się zło, które może zatruć to duchowe drzewo pokoleniowe, przenikając aż do jego korzeni. To w rodzinie zamiast miłości może pojawić się zawiść, zazdrość, pycha, przemoc, które będą trwać przekazywane następnym pokoleniom niczym duchowy spadek. Chrystus Pan, rodząc się z Maryi Dziewicy, „wszczepił się” w swój łańcuch pokoleń, a zbawienna ofiara Jego krwi, która przemawia mocniej niż krew Abla, przemieniła nie tylko Jego krewnych, ale całą ludzką rodzinę. Książka ta jest zachętą, aby podążając śladem biblijnych postaci, ostatecznie zerwać ze złem, ale także uświadamia nam, że należy prosić Boga o wstawiennictwo za wszystkich naszych przodków. W ten sposób zbawienna łaska może dotknąć również ich, niosąc Boże błogosławieństwo wszystkim następnym pokoleniom. W książce znajdziemy teksty modlitw o uzdrowienie międzypokoleniowe, jak również liczne świadectwa tych, którzy doświadczyli zbawiennych owoców takiej modlitwy."

Kup książkę Ja jestem Bogiem Abrahama, Izaaka, Jakuba. Uzdrowienie relacji w rodzinie

Opinie o książce - Ja jestem Bogiem Abrahama, Izaaka, Jakuba. Uzdrowienie relacji w rodzinie

Avatar użytkownika - AgnieszkaG
AgnieszkaG
Przeczytane:2015-06-15, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
Oto uzdrowię Ciebie. Jak otworzyć się na łaskę uzdrowienia
O. Józef Witko OFM0
Okładka ksiązki -  Oto uzdrowię Ciebie. Jak otworzyć się na łaskę uzdrowienia

Często w trudnych chwilach naszego życia, kiedy doświadczamy różnorakich cierpień, chorób czy niepowodzeń, zapominamy o Bogu i pogrążamy...

Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa