Wbrew powszechnemu mniemaniu zepsuć życie sobie i innym nie jest tak łatwo, jak z pozoru mogłoby się wydawać. Większość z nas nie raz i nie dwa podjęła różnorodne wysiłki zmierzające do tego celu, ale efekty okazywały się zazwyczaj mizerne. Być może zabrakło nam konsekwencji, a być może nie byłyśmy do końca świadome istnienia skutecznych środków.Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym jest jedynym na świecie poradnikiem gwarantującym stuprocentowy sukces.A zatem do dzieła!

Informacje dodatkowe o Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnik dla początkujących:

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne
ISBN: 9788375061918

Kup książkę Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnik dla początkujących

Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnik dla początkujących - opinie o książce

Avatar użytkownika - annna84
annna84
Przeczytane:2014-01-24, Ocena: 5, Przeczytałam,
Chichot losu
Hanka Lemańska0
Okładka ksiązki - Chichot losu

Czy wiesz, że odbierając telefon w środku nocy możesz przewrócić całe swoje życie do góry nogami?"Chichot losu" opowiada taką właśnie historię...

Aneczka
Hanka Lemańska 0
Okładka ksiązki - Aneczka

Chciałabym z góry zastrzec, że Aneczka nie jest podobna do żadnej spośród znanych mi pozycji książkowych, ale też nie wykluczam, że z powodu wrodzonego...