Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały - jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: -2001-01
Kategoria: Dla młodzieży
Dodał/a książkę: elibri

Światowy bestseller pośród publikacji poświęconych problemom, z jakimi każdego dnia zmagają się rodzice i dzieci. Praktyczne ćwiczenia i wskazówki ułatwiające opanowanie sztuki komunikowania się z dziećmi i... nie tylko z nimi sprawiają, że książka ta nie jest "zarezerwowana" tylko dla profesjonalistów. Jest przeznaczona dla każdego, kto chciałby nie tylko lepiej rozumieć i mądrzej kochać dzieci, ale i być przez dzieci kochanym i rozumianym. Książkę uzupełnia suplement: "Doświadczenia rodziców polskich".

Kup książkę Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały - jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły

Jak mówić żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły
Elaine Mazlish0
Okładka ksiązki - Jak mówić żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły

Nowe - odświeżone graficznie i wzbogacone suplementem zawierającym doświadczenia rodziców polskich - wydanie znakomitego poradnika pedagogicznego. To...

Wyzwoleni rodzice, wyzwolone dzieci - 2017. Twoja droga do szczęśliwej rodziny
Elaine Mazlish0
Okładka ksiązki - Wyzwoleni rodzice, wyzwolone dzieci - 2017. Twoja droga do szczęśliwej rodziny

Nowe wydanie praktycznego podręcznika autorek bestsellerowego Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły...

Wyspa z mgły i kamienia
Magdalena Kawka