Okładka książki - Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały - 2016

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2016-10-07
Kategoria: Dla młodzieży
Dodał/a książkę: elibri

Autorki bestsellerowej serii Jak mówić.. tym razem opowiadają o problemach związanych z problemami wychowawczymi typowymi dla buntowniczego okresu dorastania i o sposobach ich rozwiązywania.

W Jak mówić do nastolatków... Adele Faber i Elaine Mazlish piszą o zagubieniu, o pragnieniu akceptacji, o młodzieńczym buncie, przekorze i potrzebie decydowania o sobie, jaką odczuwają prawie wszystkie nastolatki. Poruszają także kwestie związane ze zmianami obyczajowymi, przedwczesnym zainteresowaniem seksem, łatwym dostępem do narkotyków, niebezpieczeństwami związanymi z szerokim dostępem do mediów.

Książka powstała na podstawie wielu zajęć i spotkań, jakie autorki przeprowadziły z nastolatkami i ich rodzicami. Nowe wydanie ukazuje się w odświeżonej szacie graficznej.

Kup książkę Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały - 2016

Opinie o książce - Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały - 2016

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały - jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły
Elaine Mazlish0
Okładka ksiązki - Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały - jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły

Światowy bestseller pośród publikacji poświęconych problemom, z jakimi każdego dnia zmagają się rodzice i dzieci. Praktyczne ćwiczenia i wskazówki ułatwiające...

Elaine Mazlish0
Okładka ksiązki - Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały, jak słuchać, żeby z nami rozmawiały

Po kilkunastu latach autorki bestsellerowej serii "Jak mówić.." wracają do swoich czytelników bogatsze w rodzicielskie doświadczenia z rozwiązaniem problemów...

Drogowskazy
Wiktor Osiatyński