Jak poderwać dziewczynę? Poznaj tajemnice uwodzenia, flirtu i podrywu

Jak poderwać kobietę?

Otóż jest to proste jak... jazda na rowerze. I tak samo można się tego nauczyć. Jednak działanie bez odpowiedniej teorii może poprowadzić Cię w złym kierunku. Natomiast odpowiednia teoria bez działania da Ci jedynie poczucie tego, że dużo wiesz.

"Flirt" ze starofrancuskiego znaczy zarówno "kusić", jak i "próbować". No to próbuj, miły kolego - w barach, klubach, na dworcach. Z tym poradnikiem możesz wreszcie z góry uznać Twoje próby za zaliczone.

Jesteś dojrzałym mężczyzną. Ja także. I nie mamy się co oszukiwać - na co dzień wyjątkowo często myślimy o najbardziej pociągającym obiekcie naszego pożądania, czyli o kobietach. Chcemy je poznawać, podrywać, uwodzić i flirtować z nimi. Spędzać z nimi czas, śmiać się, tańczyć, jeść, uprawiać seks. Jednak na drodze do tego wszystkiego stoi skomplikowana rzeczywistość relacji damsko-męskich. Stoi mnóstwo zagadek, barier, lęków. W naszych głowach pojawia się mnóstwo pytań. Jak podejść, zagadać, oczarować, zaprosić na kawę, poprosić o numer telefonu i wiele więcej. A gdyby tak za jednym zamachem odpowiedzieć na większość pytań, najczęściej nurtujących naszą płeć?

Ta książka jest swoistym know-how w świecie relacji damsko-męskich nastawionych na podryw! Nie czekaj, nie rozmyślaj - działaj!

Tomasz Marzec - ekstrawertyk, niesamowicie towarzyski i otwarty na ludzi. Jego naturalna pewność siebie, luźne podejście do życia oraz fascynacja rozwojem osobistym innych powodują, że jest świetnym coachem, który z wielką przyjemnością pomaga mężczyznom oraz kobietom w rozwiązywaniu ich codziennych lub niecodziennych problemów. Tomek stawia na jakość pracy z ludźmi, więc każdego traktuje bardzo indywidualnie. Już w lipcu 2008 roku magazyn "CKM" uznał go za "specjalistę udzielającego najlepszych porad w kwestii tego, jak zostać supersamcem", co stało się realnie wiążące, ponieważ jego porady trafiły na sam szczyt najważniejszych porad, zebranych w ciągu dziesięciu lat przez magazyn "CKM". Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę .

Informacje dodatkowe o Jak poderwać dziewczynę? Poznaj tajemnice uwodzenia, flirtu i podrywu:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2012-06-19
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Jak poderwać dziewczynę? Poznaj tajemnice uwodzenia, flirtu i podrywu

Jak poderwać dziewczynę? Poznaj tajemnice uwodzenia, flirtu i podrywu - opinie o książce

Tajne akcje snajperów GROM
Tomasz Marzec0
Okładka ksiązki - Tajne akcje snajperów GROM

Kulisy pracy żołnierzy z elitarnej jednostki, jednej z najlepszych na świecie. Dziennikarzowi Tomaszowi Marcowi udało się przekonać kilku byłych wojskowych...

Tomasz Marzec0
Okładka ksiązki - Facet z jajami. Wszystko, co musisz wiedzieć na temat stawania się mężczyzną seksualnie atrakcyjnym dla kobiet

Twardziel w XXI wieku Trzy filary szczęścia Nie udawaj fajnego - stań się fajny Schemat pewności siebie i poczucie własnej wartości Ciepłe relacje z...

Forget Me Not
Julie Soto