JavaScript. Leksykon kieszonkowy

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2000-12-05
Kategoria: Poradniki
ISBN: 8371973691
Liczba stron: 116
Dodał/a książkę: helion

Ocena: 0 (0 głosów)

Ta niewielka książka, omawiająca JavaScript 1.2 -- wersję języka, którą można stosować w przypadku Netscape Navigatora 4 oraz Internet Explorera 4, to podręczny leksykon prezentujący popularny język programowania stron WWW. Zawiera kompletny przegląd języka JavaScript na poziomie rdzenia. Dodatkowo podsumowuje informacje o obiektach, metodach oraz właściwościach zarówno na poziomie rdzenia języka, jak i po stronie klienta.

Autor książki, David Flannagan jest konsultantem-programistą, projektantem interfejsów oraz wykładowcą. Jest także autorem wielu bestsellerów.

Leksykon pomocny będzie w codziennej pracy. Jeśli zapomniałeś jakąś opcję, cechę lub regułę, wystarczy, że zajrzysz do tej książki -- lektura z całą pewnością odświeży Twoją wiedzę.

JavaScript jest językiem obdarzonym wielkimi możliwościami. Pozwala tworzyć, oparte na technologii WWW, dynamiczne, interaktywne strony, które działają całkowicie wewnątrz okna przeglądarki. JavaScript to doskonałe rozwiązanie dla projektantów stron HTML z dynamiczną zawartością (DHTML); może zostać efektywnie zintegrowany z CGI i Javą, umożliwiając tworzenie wyrafinowanych aplikacji WWW, choć w wielu przypadkach JavaScript pozwala nam zrezygnować z pisania złożonych skryptów CGI i apletów Javy. Leksykon kieszonkowy jest doskonałym asystentem dla początkujących użytkowników.

Kup książkę JavaScript. Leksykon kieszonkowy

Opinie o książce - JavaScript. Leksykon kieszonkowy

Inne książki autora
jQuery. Leksykon kieszonkowy
David Flanagan0
Okładka ksiązki - jQuery. Leksykon kieszonkowy

Tchnij życie w Twoje strony internetowe! Jak wycisnąć z JavaScriptu jeszcze więcej? Jak operować na polach formularza? Jak łatwiej wykorzystać możliwości...

Reklamy