Pierwsze tygodnie i miesiące szkoły potrafią wywrzeć istotny wpływ na  przyszły  stosunek dziecka do nauki.  Dlatego warto przygotować się na ten okres życia, zapoznać z tym, co przyszły pierwszoklasista ma umieć i znać.

Zeszyty ćwiczeń są dokładnie dostosowany do najnowszego darmowego podręcznika MEN dla klasy I.

1/ w tej samej kolejności realizują tematy

2/ realizują zadania tylko zasygnalizowane w podręczniku, a zwyczajowo związane z zeszytami ćwiczeń (czyli rozwijające umiejętności manualne, utrwalające wiedzę i sprawdzające jej opanowanie)

3/ realizują podstawę programową MEN dla kl. 1

4/ działają dokładnie tak, jak zeszyty ćwiczeń, które realizowane będą w szkole, ale będą stanowić uzupełnienie edukacji, a nie jej powtarzanie.

5/ zagwarantują więc pomoc w lepszym opanowaniu materiału uczniom mającym problemy lub dodatkowe zadania dzieciom zdolnym, wymagającym większej liczby zadań.

Seria zawiera 4 zeszyty:

Jestem uczniem - zeszyt 1 Już się uczę - zeszyt 2 Poznaję litery i liczby - zeszyt 3 Piszę i liczę - zeszyt 4

Informacje dodatkowe o Jestem uczniem. Zeszyt 1 . Ćwiczenia elementarzowe do "Naszego Elementarza" (MEN):

Wydawnictwo: OLESIEJUK
Data wydania: 2014-08-13
Kategoria: Podręczniki

Kup książkę Jestem uczniem. Zeszyt 1 . Ćwiczenia elementarzowe do "Naszego Elementarza" (MEN)

Jestem uczniem. Zeszyt 1 . Ćwiczenia elementarzowe do "Naszego Elementarza" (MEN) - opinie o książce

Okruszek poznaje leśne zwierzęta
Anna Wiśniewska0
Okładka ksiązki - Okruszek poznaje leśne zwierzęta

Czy już mnie znasz? Mam na imię Okruszek. Choć jestem jeszcze malutkim misiem, chcę poznać cały świat! Dziś wyruszam do wielkiego lasu! Kolorowe ilustracje przedstawiające...

Morskie zwierzęta. Kolorowanki-rymowanki
Anna Wiśniewska0
Okładka ksiązki - Morskie zwierzęta. Kolorowanki-rymowanki

Seria trzech książeczek edukacyjnych z kolorowankami i zadaniami dla dzieci w wieku 4-6 lat. W tym tytule dzieci spotkają zabawne morskie zwierzątka oraz...