Okładka książki - Jestem uczniem. Zeszyt 1 . Ćwiczenia elementarzowe do

Wydawnictwo: OLESIEJUK
Data wydania: 2014-08-13
Kategoria: Podręczniki
Dodał/a książkę: elibri

Pierwsze tygodnie i miesiące szkoły potrafią wywrzeć istotny wpływ na  przyszły  stosunek dziecka do nauki.  Dlatego warto przygotować się na ten okres życia, zapoznać z tym, co przyszły pierwszoklasista ma umieć i znać.

Zeszyty ćwiczeń są dokładnie dostosowany do najnowszego darmowego podręcznika MEN dla klasy I.

1/ w tej samej kolejności realizują tematy

2/ realizują zadania tylko zasygnalizowane w podręczniku, a zwyczajowo związane z zeszytami ćwiczeń (czyli rozwijające umiejętności manualne, utrwalające wiedzę i sprawdzające jej opanowanie)

3/ realizują podstawę programową MEN dla kl. 1

4/ działają dokładnie tak, jak zeszyty ćwiczeń, które realizowane będą w szkole, ale będą stanowić uzupełnienie edukacji, a nie jej powtarzanie.

5/ zagwarantują więc pomoc w lepszym opanowaniu materiału uczniom mającym problemy lub dodatkowe zadania dzieciom zdolnym, wymagającym większej liczby zadań.

Seria zawiera 4 zeszyty:

• Jestem uczniem - zeszyt 1
  • Już się uczę - zeszyt 2
  • Poznaję litery i liczby - zeszyt 3
  • Piszę i liczę - zeszyt 4

Kup książkę Jestem uczniem. Zeszyt 1 . Ćwiczenia elementarzowe do "Naszego Elementarza" (MEN)

Opinie o książce - Jestem uczniem. Zeszyt 1 . Ćwiczenia elementarzowe do "Naszego Elementarza" (MEN)

Zabawne czarownice
Anna Wiśniewska0
Okładka ksiązki - Zabawne czarownice

W książeczce tej znajdziesz piękne, ale niekompletne ilustracje. Przyjrzyj się dokładnie brakującym fragmentom i znajdź pasującą naklejkę. Uzupełnij nią...

Dziecko słoneczko i pory roku. Zadania dla dwulatków + naklejki
Anna Wiśniewska0
Okładka ksiązki - Dziecko słoneczko i pory roku. Zadania dla dwulatków + naklejki

Drodzy Rodzice! Każde dziecko chce się uczyć. Potrzebuje jedynie różnorodnych zadań i pochwały. Dzięki pięknie zilustrowanym ćwiczeniom, przygotowanym...

Dobry pies
Rafał Witek