Jezus. Audiobook

Dlaczego Ziemia Święta jest często nazywana Piątą Ewangelią? W którym mieście Jezus dokonał wielu cudów? Dlaczego Gehenna jest prześliczna?

James Martin SJ zaprasza czytelników, by w zupełnie nowy, ożywiający i poruszający sposób dotknęli tego, o czym mówią Ewangelie - i lepiej zrozumieli Jezusa. Wyjątkowa i przyjazna w odbiorze w odbiorze biografia Jezusa adresowana dla tych, którzy już mają o nim wiedzę, jak i dla tych, którzy dopiero chcieliby go poznać, przeplatająca się z anegdotami z podróży dwóch jezuitów. Książka jest zarazem szczególnym przewodnikiem po Ziemi Świętej, pisanym z osobistej perspektywy. Szczegóły historyczne przenoszą w czasie - patrzymy na świat oczyma Jezusa.

To szczera opowieść o doświadczeniach wiary, w niekonwencjonalny sposób połączona z elementami przygody i humoru.

Wyjątkowość publikacji polega na połączeniu elementów:

wnikliwa biografia Jezusa + perspektywa historyczna + współczesny przewodnik turystyczny

Nagrody:

I miejsce na liście bestsellerów ,,New York Timesa"

Christopher Award 2015

James Martin SJ jest doświadczonym kierownikiem duchowym, znanym publicystą, wydawcą działu kultury w magazynie ,,America", autorem licznych książek, m.in. Mojego życia ze świętymi (jedna z najlepszych książek roku 2006 wg magazynu ,,Publisher Weekly") oraz bestsellerowego Jezuickiego przewodnika po (prawie) wszystkim. Za swe publikacje był wielokrotnie nagradzany, jego książki trafiają na czołowe miejsca najważniejszych list bestsellerów. Ojciec Martin często wypowiada się w mediach krajowych i międzynarodowych, o jego komentarze zabiegają redakcje zarówno katolickie, jak i świeckie.

Zanim w 1988 roku wstąpił do Towarzystwa Jezusowego, Martin ukończył Wharton School of Business i pracował w General Electric.

Patroni: Przewodnik Katolicki, TVP, Polskie Radio Pr 1, Fronda.pl, Ekai.pl, KI Moje Książki

Informacje dodatkowe o Jezus. Audiobook:

Wydawnictwo: Święty Wojciech
Data wydania: 2016-10-13
Kategoria: Duchowość, religia
Czas trwania:20 godz. 39 min. min.
Czyta: Aleksander Machalica

Przeczytane:2017-10-22, Przeczytałam, Mam,
Jezus
James Martin SJ0
Okładka ksiązki - Jezus

,,Jezus" -  wydanie w wersji turystycznej, idealne do zabrania ze sobą w podróż. Nowa edycja w mniejszym formacie i oprawie zintegrowanej...

Jezuicki przewodnik po prawie wszystkim
James Martin SJ0
Okładka ksiązki - Jezuicki przewodnik po prawie wszystkim

Nie jest to przewodnik umożliwiający zrozumienie wszystkiego o wszystkim. To raczej przewodnik pokazujący, jak dostrzec Boga we wszystkich rzeczach i...