Jezus Chrystus. Biografia

Data wydania: 2013-01-07
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-7569-319-5
Dodał/a książkę: czytam

Peter Seewald, autor między innymi bestsellerowego wywiadu książkowego z Benedyktem XVI, zaprasza do lektury chyba najbardziej oryginalnej, zaskakującej, odważnej, a jednocześnie autentycznej i rzetelnej biografii Jezusa Chrystusa.

Świetna książka o Jezusie Chrystusie
- Benedykt XVI

Co fascynuje ludzi do dziś w Jezusie Chrystusie? Czy dysponujemy prawdziwym obrazem Nazarejczyka? Co wiemy o Nim dzisiaj? Jak należy czytać teksty biblijne, aby odszyfrować ukryty w nich kod? Wyruszywszy w podróż śladami Męża z Nazaretu z tymi pytaniami w plecaku, autor nie cofa się przed poruszaniem tematów tabu, kreśląc dynamiczny i fascynujący obraz Jezusa Chrystusa, jakiego jeszcze nie było. Dziennikarski styl sprawia, że książkę czyta się znakomicie. Warto, by tę książkę przeczytał każdy wierny wyznawca Chrystusa!

Kup książkę Jezus Chrystus. Biografia

Opinie o książce - Jezus Chrystus. Biografia

Avatar użytkownika - AgnieszkaG
AgnieszkaG
Przeczytane:2014-11-26, Ocena: 6, Przeczytałam,
Polecam. Bardzo szczegółowe studium życia Jezusa. Przystępny język, ciekawostki. Podobałą mi się też ostatnia część książki - Tajemnice "Ojcze nasz". Wspaniałe.
Avatar użytkownika -

Dokładnie mogłam poznać chronologię życia Jezusa.W Biblii nie wygląda to tak przejrzyście jak w owej książce.Jednak moim zdaniem autor zbyt rozwodzi się nad kwestiami teologiczno-filozoficznymi.Te fragmenty były dla mnie nużące.W sam raz dla studentów seminarium.Ale absolutnie nie żałuję czasu poświęconego tej książce.
Benedykt XVI Ostatnie rozmowy
Peter Seewald0
Okładka ksiązki - Benedykt XVI Ostatnie rozmowy

Papież emeryt przerywa milczenie! Książka Ostatnie rozmowy 9 września w księgarniach. Sensacyjny wywiad-rzeka Benedykta XVI z Peterem Seewaldem. Ta wiadomość...