Kacper Niewypał. O!błędne notatki

Nazywam się Niewypał. Kacper Niewypał.

Nasza rodzina nosiła kiedyś nazwisko Newpall – po którymś z brytyjskich przodków. Ale ktoś je błędnie zapisał i brzmi teraz tak, jak słyszycie. Bardzo proszę, żebyście dali już spokój z dowcipami na ten temat.

Książka, którą trzymacie w rękach, to nie!zwykły dziennik detektywa. Po prostu… O!błędne notatki!

Informacje dodatkowe o Kacper Niewypał. O!błędne notatki:

Kacper Niewypał. O!błędne notatki - opinie o książce

Avatar użytkownika - Mela17
Mela17
Przeczytane:2014-06-01, Ocena: 6, Przeczytałam,
Genialna! Mój młodszy brat jest zachwycony tą książką! Całkowicie oczarowała go postać niedźwiedzia Totala, którego uwiecznia na większości swoich prac plastycznych.
Avatar użytkownika - Czytajka
Czytajka
Przeczytane:2014-05-30, Ocena: 6, Przeczytałam,
Kacper Niewypał to kolejna z książeczek w serii, w której wcześniej ukazały się Dziennik Cwaniaczka, Zapiski Luzaka czy Koszmarmy Karolek. Chociaż zawsze trochę obawiam sie tych książek, czy aby na penwo są włąściwe, skoro głównymi bohaterami są takie rozrabiaki, ale moje dzieciaki je uwielbiają i to nie tylko syn. Antosia wyrywa Kubie książkę, nim ten zdą zy przeczytać. W sumie, grunt, że czytają ;)
Avatar użytkownika - sysza
sysza
Przeczytane:2014-05-22, Ocena: 6, Przeczytałem,
Przezabawna! Z Kacprem można robić właściwie wszystko - zakładać międzynarodową agencję detektywistyczną, rozwiązywać zagadki tajemniczego zniknięcia słodyczy, jeździć Kacpermobilem i bawić się z najsympatyczniejszym i najbardziej przyjacielskim niedźwiedziem polarnym na świecie - Totalem. Moje dzieciaki, fani Koszmarnego Karolka, połknęły haczyk od razu. Dobrze, że druga część już niedługo!
Avatar użytkownika - fran
fran
Przeczytane:2014-05-12, Ocena: 6, Przeczytałem,
Lekka, zabawna, idealna dla małych poszukiwaczy przygód;) Jeżeli wasze dzieci lubiły Koszmarnego Karolka, pokochaja tez detektywa Kacpra i jego niedzwiedzia Totala - moje byly mega szczesliwe. Poza wciagająca historią, plusem są tez świetne, nie przekombinowane ilustracje, ktore dodają ksiązce uroku.
Avatar użytkownika - czamelia
czamelia
Przeczytane:2014-05-12, Ocena: 6, Przeczytałam,
Super książka! Dzieciaki uwielbiają Kacpra i jego przygody detektywistyczne, a ja pokochałam niedźwiedzia polarnego :)))) Całość dopełniają super ilustracje w komiksowym stylu :)
Avatar użytkownika - kaska_91
kaska_91
Przeczytane:2014-05-08, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,
Książka niepowtarzalna! Kacper Niewypał napisał niezwykły dziennik detektywa, w którym dzieli się tajnikami swojej profesji. O Kacprze i jego Agencji Detektywistycznej Totalny Niewypał Sp. z o.o. usłyszelibyście już wcześniej, gdyby nie szkoła, mama, przyjaciel-idiota i wspólnik - niedźwiedź polarny o imieniu Total. Na szczęście Kacper się nie poddaje i uparcie dąży do celu, by już wkótce przenieść siedzibę agencji z szafy mamy w jakieś lepsze miejsce. Książka zabawna, z komiksowymi ilustracjami, idealna dla dzieci, które nie zawsze chętnie sięgają po książkę. Polecam :-)
Avatar użytkownika - Indyviduum
Indyviduum
Przeczytane:2015-07-27, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Kacper Niewypał. Co?dziennik pomyłek
Stephan Pastis0
Okładka ksiązki - Kacper Niewypał. Co?dziennik pomyłek

Ze wszystkiego na świecie, co może zatkać rury, najgorszy jest przerośnięty ssak rodem z Arktyki. Dobry hydraulik potrafi wydobyć z rur na przykład...

Kacper Niewypał. Total(na) porażka
Stephan Pastis0
Okładka ksiązki - Kacper Niewypał. Total(na) porażka

Jeśli jeszcze nigdy nie słyszałeś o niedźwiedziu Totalu, to zapewne jesteś jedną z trzech ostatnich osób na świecie, które nie czytały mojej książki. Nazywam...