Kobiety globalne w świecie start-upów. Rozmowy w Dolinie Krzemowej

Wydawnictwo: PWN
Data wydania: 2016-05-10
Kategoria: Ekonomia
ISBN: 9788301186142
Liczba stron: 200
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 0 (0 głosów)

Książka ,,Kobiety globalne w świecie start-upów. Rozmowy w Dolinie Krzemowej" jest kontynuacją książki ,,Igrzyska talentów w Dolinie Krzemowej. Rozmowy z mistrzami start-upów".

Podczas spotkania autorskiego w Palo Alto, w siedzibie US-Polish Trade Council, jedna z czytelniczek zapytała autorkę, dlaczego w ,,Igrzyskach..." brakuje kobiet. Dlaczego stworzyła sztuczny podział damsko - męski. Przypadkowo. Choć to prawda, że branża nowych technologii jest zdominowana przez mężczyzn. Coraz głośniej mówi się o niełatwej sytuacji kobiet w Dolinie Krzemowej.

Kobiety odgrywają coraz silniejszą rolę na wielu płaszczyznach życia gospodarczo - politycznego świata. Wciąż jednak stają przed wyzwaniami i trudnościami, które mogą być szczególnie dotkliwe w dynamicznie rozwijających się dziedzinach, gdzie pierwszeństwo przypada mężczyznom.

Bohaterki książki - Patrycja Slawuta, Ela Madej, Julia Krysztofiak-Szopa,  Amelia Krysztofiak, Kate Scisel, Zuzanna Stańska, Kamila Sidor - to kobiety globalne, które nie boją się nowych wyzwań. W książce dzielą się swoimi historiami, sukcesami, potknięciami. Opowiadają, jak to jest tworzyć globalny biznes. Poznajcie siedem przebojowych kobiet, które konsekwentnie zdobywają postawione przed sobą cele.

Kup książkę Kobiety globalne w świecie start-upów. Rozmowy w Dolinie Krzemowej

Opinie o książce - Kobiety globalne w świecie start-upów. Rozmowy w Dolinie Krzemowej

Inne książki autora
Igrzyska Talentów w Dolinie Krzemowej. Rozmowy z mistrzami start-upów
Marta Zucker0
Okładka ksiązki - Igrzyska Talentów w Dolinie Krzemowej. Rozmowy z mistrzami start-upów

Książka jest zbiorem kilku wywiadów przeprowadzonych w Dolinie Krzemowej z założycielami stratupów - Polakami, młodymi ludźmi, którzy...

Reklamy