Kody Sukcesu. Jak mieć udane życie, zdobyć miłość i być szczęśliwym

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2015-04-22
ISBN: 978-83-7778-950-6
Dodał/a książkę: czytam

Poznaj wyjątkowo skuteczną metodę, która pomoże ci osiągnąć sukces, na jaki zasługujesz, by w końcu zacząć żyć tak, jak pragniesz!

Naukowcy dowiedli, że stres, który wyraża się wewnętrznym lękiem, jest głównym źródłem właściwie wszystkich naszych problemów – zdrowotnych, duchowych, emocjonalnych, a nawet dotyczących określonych sytuacji życiowych. Obezwładniający lęk koduje się w naszych komórkach i właśnie dlatego większość z nas nie jest w stanie zwalczyć niszczącej reakcji stresowej i jej skutków wyłącznie za pomocą silnej woli.

Alexander Loyd w Kodach Sukcesu przedstawia przełomową metodę, za pomocą której i ty możesz przeprogramować się z lęku na miłość, spokój oraz życzliwość na poziomie komórkowym i zapoczątkować naturalną przemianę wewnętrzną, dzięki której osiągniesz sukces. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy stosując odpowiednie techniki, usuniesz negatywne wzorce zachowań zapisane w podświadomości, które determinują twoje obecne postępowanie.

Niezależnie od tego, co ty uznajesz za prawdziwy sukces – bogactwo, karierę zawodową, pozbycie się problemów zdrowotnych czy też zawarcie udanego związku – ta książka pomoże ci osiągnąć go szybko i na dłużej.

Dr Alex Loyd uzyskał doktoraty z medycyny naturopatycznej oraz psychologii. Jest terapeutą i doradcą, a także autorem bestsellerów. W 2001 roku odkrył niezwykłą metodę, którą nazwał Kodami Uzdrawiania, dzięki której można pozbyć się w zasadzie każdego problemu zdrowotnego (począwszy od onkologicznego, skończywszy na psychicznym), emocjonalnego, dotyczącego osiągania sukcesu, jak również życia w szczęśliwym związku. Od tego czasu jego praktyka lekarska stała się jedną z najbardziej znanych na całym świecie.

Kup książkę Kody Sukcesu. Jak mieć udane życie, zdobyć miłość i być szczęśliwym

Opinie o książce - Kody Sukcesu. Jak mieć udane życie, zdobyć miłość i być szczęśliwym

Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa