Korporacyjne zwierzę. Jak zrozumieć bestię, która tkwi w każdym z nas

"Analogie ze zwierzętami zawsze należały do ulubionych figur retorycznych w świecie biznesu, gdzie czterystukilogramowe goryle i groźnie ryczące lwy ścigają się z wilkami, pływają wśród rekinów, czasami wpadają między piranie, a jeśli nie są chytre jak lisy, kończą jak króliki w światłach samochodowych reflektorów" - pisze Richard Conniff.

Informacje dodatkowe o Korporacyjne zwierzę. Jak zrozumieć bestię, która tkwi w każdym z nas:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: b.d
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: 83-85458-87-5

Kup książkę Korporacyjne zwierzę. Jak zrozumieć bestię, która tkwi w każdym z nas

Korporacyjne zwierzę. Jak zrozumieć bestię, która tkwi w każdym z nas - opinie o książce

Avatar użytkownika - Muminka789
Muminka789
Przeczytane:2020-07-13, Ocena: 5, Przeczytałam,
Historia naturalna bogaczy
Richard Conniff0
Okładka ksiązki - Historia naturalna bogaczy

Jeżeli kobiety sa z Wnus, a mężczyźni są z Marsa, to skąd, do diabła, wzięli się bogacze?...

Richard Conniff0
Okładka ksiązki - Poszukiwacze gatunków. Bohaterowie, głupcy i szalony pościg by zrozumieć życie na Ziemi

Nasi przodkowie osiem lub dziesięć pokoleń wstecz, opierając się zapewne na pierwszych opisach pawianów, nadal wierzyli, że ludzie z głowami psów mieszkają...