Kroniki Wardstone. Wiedźmi spisek. Tom 4

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2009
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 978-83-60010-76-1
Liczba stron: 450
Dodał/a książkę: Magdalena Galiczek-Krempa

Ocena: 4.8 (5 głosów)

Klany Wiedźm z Pendle zawsze skakały sobie do gardeł. Dzięki temu, że nieustający konflikt absorbował ich uwagę, ludzie byli względnie bezpieczni. Ale oto dwa zgromadzenia połączyły swe siły, a niedługo dołączy do nich trzecie. Zjednoczone wspólnym celem będą miały dość mocy, by przywołać do tego świata potęgę tak mroczną, że nikt na ziemi nie będzie w stanie jej pokonać. Ale nim Stracharz i jego uczeń wyruszą do Pendle, Tom musi udać się do rodzinnego domu. Jego matka powróciła do swojej ojczyzny, Grecji, na farmie zaś pozostawiła tajemnicze szkatułki, które tylko on może otworzyć. Czy w zamkniętych skrzyneczkach Thomas znajdzie wyjaśnienia wydarzeń z przeszłości? I czy prawda na temat matki nie sprowadzi na rodzinę jeszcze większego niebezpieczeństwa?

Kup książkę Kroniki Wardstone. Wiedźmi spisek. Tom 4

Opinie o książce - Kroniki Wardstone. Wiedźmi spisek. Tom 4

Avatar użytkownika - baczmus
baczmus
Przeczytane:2015-07-21, Ocena: 5, Przeczytałem, 26 książek 2015, Mam,
Kolejna bo już 4 część przygód Toma, jego mentora oraz Alice. Tym razem ta trójka wyrusza do Pendle by pokrzyżować plany czarownicom z tamtejszych klanów. Czy im się to uda? Czy Zły zostanie przyzwany? Trzeba przeczytać. Książka wciąga i można ją przeczytać w dwa dni. Niestety jest trochę zbyt przewidywalna momentami. Ale polecam wszystkim. Nie czytajcie po zmroku.
Link do opinii
Avatar użytkownika - hegemo
hegemo
Przeczytane:2014-03-20, Ocena: 5, Przeczytałem, 26 książek 2014, Fantasy/SF ,
Kolejna część za mną. Pan Delaney znowu nie zawodzi. Szybka akcja, mnóstwo ciekawych wątków i walka ze złem, a stary Stracharz nadal w formie.
Link do opinii
Avatar użytkownika - drakusia
drakusia
Przeczytane:2015-04-02, Ocena: 5, Przeczytałam, 52,
Avatar użytkownika - elfijka
elfijka
Przeczytane:2014-05-09, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2014,
brzmi interesująco
Podoba mi się
Inne książki autora
Pomyłka stracharza
Joseph Delaney0
Okładka ksiązki - Pomyłka stracharza

Gdy sytuacja w Hrabstwie staje się coraz bardziej napięta, mistrz wysyła Toma daleko na północ, do Billa Arkwrighta, innego stracharza. Arkwright, który...

Jestem Grimalkin. Kroniki Wardstone. Tom 9
Joseph Delaney0
Okładka ksiązki - Jestem Grimalkin. Kroniki Wardstone. Tom 9

,,Idę po ciebie. Nie powstrzymają mnie żywi, ni umarli..." To właśnie ona jest najbardziej przerażającą, najbardziej bezwzględną i niebezpieczną wiedźmą...

Reklamy