Księga bez tytułu. Audiobook

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2009-10-01
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 978-83-247-1540-4
Czas trwania:13 godz.20 min
Czyta: Artur Barciś
Dodał/a książkę: Magdalena Galiczek-Krempa

Ocena: 5.14 (7 głosów)

„Ci, którzy przeczytają tę książkę, mogą nigdy więcej nie ujrzeć światła dziennego...” - przestrzega tajemniczy autor zdumiewającej „ Księgi bez tytułu”. Ci, którzy jej wysłuchają w brawurowej, przewrotnej interpretacji Artura Barcisia, mogą liczyć na dodatkowe atrakcje! Niesamowita atmosfera Księgi wciąga czytelnika, strasząc, śmiesząc i wzruszając tak, że zapomni o tym, co ma do zrobienia... Zatem witajcie w Santa Mondega, dziwnym miasteczku, po którym krążą jeszcze dziwniejsze postaci. Wszyscy tu chcą zdobyć „Oko Księżyca” – kamień o magicznej mocy, ukradziony z egzotycznego klasztoru. Świat ulegnie katastrofie, jeśli posiądzie go Władca Ciemności. Ale kto nim jest? "Czytam dużo książek, ale takiej jeszcze nie czytałem. Coś niesamowitego. Prawdę mówiąc, to ja też chyba powinienem pozostać anonimowy. Dla własnego bezpieczeństwa..." (Artur Barciś)

Kup książkę Księga bez tytułu. Audiobook

Opinie o książce - Księga bez tytułu. Audiobook

Avatar użytkownika - RoT
RoT
Przeczytane:2014-01-10, Ocena: 6, Przeczytałem,
jedna z najlepszych książek jakie miałem w rękach. szczerze polecam!
Link do opinii
Avatar użytkownika - Shatti
Shatti
Przeczytane:2012-01-04, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Coś, do czego chce się wracać.
Link do opinii
Avatar użytkownika - kropka27
kropka27
Przeczytane:2011-07-11, Ocena: 6, Przeczytałam,
Czyta sie ekspresowo,moze mniej przyjemnie dla osob wrażliwych,ale i tak jest delikatniejsza niz jej druga czesc "Oko ksiezyca" Czarny humor-bardzo dobry z reszta,szczególowe i brutalne opisy,jak i hurtowa ilosc wulgaryzmow sprawiaja,ze ksiazka jest bardzo mocna,ale nie odrzucajaca.,pzreciwnie watki sa tak rozwiniete,ze trudno domyslic sie konca i z kolejna ciekawoscia przerzucasz strone.
Link do opinii
Avatar użytkownika - RattyAdalan
RattyAdalan
Przeczytane:2011-01-07, Ocena: 6, Przeczytałam,
Książka pełna czarnego humoru, zwariowanych bohaterów i nieprzewidywalnych zdarzeń. Wciąga od pierwszych stron, czaruję mroczną i tajemniczą postacią, zabijaki nad zabijakami i wielbiciela mocnych trunków Bourbona Kida. Jednak jest jeden haczyk, kto przeczyta "Księgę bez tytułu", może już nigdy nie ujrzeć światła słonecznego. O czym ostrzega sam autor. Chcesz się przekonać? Sprawdzić to na własnej skurze? Sięgnij po tę książkę. Lecz czy na pewno masz w sobie tyle odwagi?
Link do opinii
Avatar użytkownika - SenSibeL
SenSibeL
Przeczytane:2010-05-10, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Z cytatem przewodnim śmiało się zgadzam bo i z trudem uszłam z życiem :) Piękna wizualnie a i nudzić się przy niej nie sposób gdyż akcja zwrotna i zawiła.
Link do opinii
Avatar użytkownika - kamkap
kamkap
Przeczytane:,
Bardzo fajna pełna satyry książka. Bardzo mi się podobała.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Tala_1986
Tala_1986
Przeczytane:2011-04-22, Ocena: 6, Przeczytałam,
Inne książki autora
Ramajana. Opowieść o Księciu Ramie
anonim0
Okładka ksiązki - Ramajana. Opowieść o Księciu Ramie

"Rawana okrutny król rakszasów, poprzez surowe wyrzeczenia stał się tak potężny, że nawet władcy wszechświata nie mogli stanąć z nim do walki. Z obawy...

Pan i jego niewolnice
Anonim0
Okładka ksiązki - Pan i jego niewolnice

Do czego zdolny jest mężczyzna oszalały z pożądania i zazdrości. Mało która kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że nie powinna igrać z uczuciami...

Reklamy