Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 17. Między miłością a cierpieniem

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2012-09-27
Kategoria: Romans
Dodał/a książkę: Joanna Krzesaj

Lena ze Słonecznego Wzgórza. Tom 17. Między miłością, a cierpieniem.

- Co... Co z Hektorem i Lady? - wykrztusiła Lena z trudem. Tak bardzo chciała usłyszeć coś dobrego, ale wiedziała jednocześnie, że się tego nie doczeka.
- Daniel i Alex znaleźli psy na parkingu... Pojechali z nimi do weterynarza.
- Potrącił je samochód? Tu na wzgórzu? Jak to możliwe? Przecież to teren prywatnym obcy tu nie wjeżdżają!
- To nie samochód...
Dlaczego trzeba ją tak ciągnąć za język?
- A co?
Niech wreszcie powie!
- Musiały coś zjeść.
Lena myślała, że się przesłyszała.
- Zjeść? - powtórzyła. - Truciznę?

Lena ma niespełna trzydzieści lat i właśnie odziedziczyła po ojcu malowniczo położoną wiejską posiadłość. Mimo wahania decyduje się na porzucenie dotychczasowego życia i ucieczkę z dużego miasta. To, co zastaje po przyjeździe na Słoneczne Wzgórze, okazuje się dużo piękniejsze niż we wspomnieniach. Sielski krajobraz z bujną, pełną barwnego przepychu roślinnością, oplatając turkusowe oczka jezior, przywołuje wspomnienia o miłości, którą przeżyła tu jako młoda dziewczyna. Musi jednak szybko stawić czuła codzienności i zdecydować o przyszłości tego pięknego miejsca. Czeka ją wiele trudnych wyzwań, ale osłodzi je niespodziewane, gorące uczucie.

Kup książkę Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 17. Między miłością a cierpieniem

Opinie o książce - Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 17. Między miłością a cierpieniem

Avatar użytkownika - joakrz1983
joakrz1983
Przeczytane:2012-10-02, Ocena: 6, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - basia02033
basia02033
Przeczytane:2015-06-24, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 16. Szczęśliwe rozwiązanie
Dornberg Michaela0
Okładka ksiązki - Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 16. Szczęśliwe rozwiązanie

Lena ze Słonecznego Wzgórza. Tom 16. Szczęśliwe rozwiązanie. - Lena, właśnie oglądałam wiadomości... - wyjąkała Nicola. - Nadawali reportaż o katastrofie...

Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 43. W otchłani rozpaczy
Dornberg Michaela0
Okładka ksiązki - Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 43. W otchłani rozpaczy

Lena ze Słonecznego Wzgórza. Tom 43. W otchłani rozpaczy. Zanim weszła z powrotem do domu, zerknęła na niebo, na którym było widać pojedyncze gwiazdy...