Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 41. Nierozważny krok.

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2013-08-29
Kategoria: Romans
Dodał/a książkę: Joanna Krzesaj

Lena ze Słonecznego Wzgórza. Tom 41. Nierozważny krok.

- Tom, jestem taka szczęśliwa - zawołała i wzięła go pod rękę. Nagle go puściła. - O Boże! Zapomniałam o prezencie dla Nancy.
- Nie ma sprawy, wyślemy go pocztą - powiedział Tom.
- Tak? A na jaki adres? Przecież ona jest wiecznie w podróży. Pływa po morzach i oceanach, jest wszędzie i nigdzie.
- Dobrze i tak nie odpuścisz - ustąpił. - Wracaj po prezent, a ja podjadę pod dom.
Lena dała mu buziaka i pobiegła z powrotem. Już pod domem zdała sobie sprawę, że nie ma klucza, bo Tom zamykał drzwi. "Kurczę, że też o tym zapomniałam! Tak to jest, jak się wszystko robi na ostatnią chwilę" pomyślała. Odwróciła się i nagle... poczuła okropny ból w stopie.

Lena ma niespełna trzydzieści lat i właśnie odziedziczyła po ojcu malowniczo położoną wiejską posiadłość.Mimo wahania decyduje się na porzucenie dotychczasowego życia i ucieczkę z dużego miasta. To, co zastaje po przyjeździe na Słoneczne Wzgórze, okazuje się dużo piękniejsze niż we wspomnieniach. Sielski krajobraz z bujną,pełną barwnego przepychu roślinnością, oplatająca turkusowe oczka jezior, przywołuje wspomnienia o miłości, którą przeżyła tu jako młoda dziewczyna. Musi jednak stawić czoła codzienności i zdecydować o przyszłości tego pięknego miejsca. Czeka ją wiele trudnych wyzwać, ale osłodzi je niespodziewane, gorące uczucie.

Kup książkę Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 41. Nierozważny krok.

Opinie o książce - Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 41. Nierozważny krok.

Avatar użytkownika - joakrz1983
joakrz1983
Przeczytane:2013-09-04, Ocena: 6, Przeczytałam,
Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 43. W otchłani rozpaczy
Dornberg Michaela0
Okładka ksiązki - Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 43. W otchłani rozpaczy

Lena ze Słonecznego Wzgórza. Tom 43. W otchłani rozpaczy. Zanim weszła z powrotem do domu, zerknęła na niebo, na którym było widać pojedyncze gwiazdy...

Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 37. Fatum
Dornberg Michaela0
Okładka ksiązki - Lena ze Słonecznego Wzgórza. Saga tom 37. Fatum

Lena ze Słonecznego Wzgórza. Tom 37. Fatum. Już chciał ją pocałować, kiedy rozległ się dźwięk telefonu. Nastąpiło to tak niespodziewanie, że obydwoje...

Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa