List, który przyszedł za późno

Czasami szara codzienność zaczyna znienacka niepokojąco błyszczeć. Drobne, na pozór nieistotne zdarzenia budzą ciekawość, potem niepokój. Dążenie do tego, żeby zrozumieć, odsłania kolejne tajemnice. Ten, kto się z nimi zmierzył, traci poczucie bezpieczeństwa. Ale wtedy nie ma już odwrotu. Pozostaje tylko droga w głąb. Główny bohater powieści "List, który przyszedł za późno", Tomek Dybruk, przez pomyłkę zamienia z kimś walizki na lotnisku. Z pewnych względów postanawia przeszukać tę, która wpadła mu w ręce. Znajduje w niej list sprzed lat. Treść listu jest tak frapująca, że Tomek decyduje się odnaleźć kobietę, która go pisała. To pozornie proste zadanie staje się w przygodą życia, barwną i niebezpieczną. Tomek krok po kroku dociera do mrocznej prawdy i spotyka na swej drodze tajemniczych ludzi, których nigdy by nie poznał, gdyby nie owa zamiana walizek... Wraz z pasjonującą intrygą kryminalną powieść niesie przesłanie o roli przypadku i prawdziwej determinacji w życiu człowieka.

Informacje dodatkowe o List, który przyszedł za późno:

Wydawnictwo: Videograf II
Data wydania: 2011-03-30
ISBN: 978-83-7183-879-8

Kup książkę List, który przyszedł za późno

List, który przyszedł za późno - opinie o książce

Avatar użytkownika - magdkos
magdkos
Przeczytane:2014-08-11, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Książkę czytałam na wakacjach. Dziś mamy jesień,prawie koniec września. I wiecie co? Nie pamiętam za wiele z tej książki. Dlaczego dałam czwórkę? Za pewne dlatego ,że to kryminał ,polski. Uwielbiam polskich pisarzy i kryminały. Może coś tam było co mnie popchnęło do tego by taką notę wystawić. Ale dziś nic więcej wam nie powiem bo... nie pamiętam . A to znaczy ,że więcej do niej nie sięgnę:)
Avatar użytkownika - speedi
speedi
Przeczytane:2011-06-10, Ocena: 4, Przeczytałem,
Debiut dobrze zapowiadającej się autorki. Historia niewiarygodna, ale z dobrze oddanym klimatem, jak u Goddarda.
Avatar użytkownika - mon-mon
Przeczytane:2014-02-04, Przeczytałam, 2014 107,
Odbicia
Aneta Modelska0
Okładka ksiązki - Odbicia

Chwila po zmierzchu, Paweł wchodzi do knajpy. Przy jednym ze stolików siedzi sześć osób. Trzy kobiety, trzech mężczyzn, w tym jedna para: facet, który...