Listy z pudełka. Sekret mojej Mamy

Data wydania: 2008-05-16
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-60532-13-3
Dodał/a książkę: Iwona Wendreńska

Niewiele jest takich rodzinnych tajemnic, które mają moc zmieniania życia i wypełniania istotnych białych plam w historii. Z drugiej strony niewiele jest takich rodzin, w których matka i córka przypominają Salę i Ann Kirschner. Przez niemal pięćdziesiąt lat Sala milczała o 5 latach przeżytych w hitlerowskich obozach. Po wojnie zamieszkała w Ameryce, ale nigdy nie wspomniała córce Ann o swej nieludzkiej odysei. Ukrywała 350 listów i fotografii. Dopiero w dniu operacji serca, dała je córce i obiecała odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Kup książkę Listy z pudełka. Sekret mojej Mamy

Opinie o książce - Listy z pudełka. Sekret mojej Mamy

Avatar użytkownika - Dorota_Dega
Dorota_Dega
Przeczytane:2015-07-18, Ocena: 4, Przeczytałam, z_52 książki 2015,
Piekna i wzryszająca rodzinna opowieść w której można zauważyć wielki ogrom bólu i cierpienia jaki przyniósł ze sobą Holocaust. Opowieśc w dużej mierze w formie epistolarnej co sprawia że jest jeszcze bardziej prawdziwa. Polecam.
Avatar użytkownika - Edyta_S
Edyta_S
Przeczytane:2012-12-19, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
książkę kupiłam po przeczytaniu recenzji, książka opowiada o obozach pracy, które znajdowały się niedaleko mojego miejsca zamieszkania a nawet nie miałam o tym pojęcia, uświadomiłam to sobie dopiero po przeczytaniu tej książki, która uświadomiła mi jak ważne jest życie i należy szanować każdy dzień
Avatar użytkownika - Muminka789
Muminka789