Maluszkowy świat. Dom. Kolorowanka z naklejkami

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2013-08-16
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 9788378955214
Liczba stron: 12
Dodał/a książkę: Edyta Staniec

Ocena: 5 (1 głosów)

Seria składająca się z sześciu prostych kolorowanek dla maluchów, zawiera 20 naklejek do wykorzystania w książeczce i poza nią.

Dziecko może bawić się samo, ale dzięki prostym poleceniom kolorowanki dają również rodzicom możliwość zabawy z dzieckiem.

Książeczki pomagają maluchowi zapoznać się z kolejnymi tematami otaczającego je świata. Maluszkowy świat to nie jest zwykła kolorowanka.

Dziecko wraz z opiekunem poznaje świat wokół siebie, ćwicząc zdolności poznawcze, koordynację manualną, rozwijając słownictwo.

Doskonała zabawa i nauka. Szósta część prezentuje dziecku przestrzeń domu i wszystko co z nią jest związane.

Kup książkę Maluszkowy świat. Dom. Kolorowanka z naklejkami

Opinie o książce - Maluszkowy świat. Dom. Kolorowanka z naklejkami

Avatar użytkownika - zuzankawes
zuzankawes
Przeczytane:2013-12-28, Ocena: 5, Przeczytałam, czytam regularnie w 2013 roku, Mam,
Każde dziecko, to mały artysta. Większość uwielbia malować, kleić, kolorować, wycinać, etc. Nawet te najmniejsze, które dopiero uczą się jak trzymać kredkę, czy jak nalepić naklejkę. Możliwość tworzenia daje im niesamowitą frajdę, wbijając w dumę. Dlatego ważne jest, by pozwalać dzieciakom rozwijać wszelkie talenty, w tym i plastyczne już od najmłodszych lat. By sprostać potrzebom i umiejętnościom młodego człowieka, na rynku księgarskim pojawia się cały szereg ćwiczeń, książeczek, zeszytów, które pozwolą dzieciom rozwinąć skrzydła. W serii „Maluszkowy świat”, ukazała się kolorowanka z naklejkami zatytułowana „Dom”. Przeznaczona jest dla bardzo małych dzieci, bo już dwuletnich. Zawiera szereg obrazków do kolorowania oraz 20 sporych rozmiarów naklejek, w sam raz do zabawy dla małych paluszków. Książeczka wydana jest bardzo estetycznie. Zaokrąglone boki, ładne obrazki i kolorowe naklejki cieszą oko. Książeczka prezentuje przedmioty oraz miejsca, które znaleźć można w każdym domu: kuchnię, łazienkę, sypialnię, krzesło, stół, czy łóżko. Jednocześnie z kształtowaniem umiejętności manualnych dziecko rozwijać może zasób swoich słów, oczywiście przy zaangażowaniu się rodzica we wspólną zabawę. Z resztą pomoc rodzica, czy opiekuna jest tu nieodzowna. Musi on pomóc dziecku w wykonaniu trudniejszych czynności, wyjaśnić na ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Maluszkowy świat. Dom. Kolorowanka z naklejkami

Inne książki autora
Uczę się cyferek
0
Okładka ksiązki - Uczę się cyferek

Pomóż Hello Kitty przyporządkować poszczególne cyfry do liczby rzeczy przedstawionych na obrazkach. Dzięki tym ćwiczeniom nauczysz się sprawnie liczyć...

Recenzje miesiąca
Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa
Okładka książki - Pensjonat pod Świerkiem
Powstanie film narodowy
Jacek Świdziński
Okładka książki - Powstanie  film narodowy
Frida Kahlo prywatnie
Suzanne Barbezat
Okładka książki - Frida Kahlo prywatnie
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy