Mały Książę. Tajemnica starego pilota

Bardzo grzeczna dziewczynka i jej mama wprowadzają się do nowego domu. Ich sąsiadem zostaje dziwny staruszek, który zawsze nosi czapkę pilota. Pewnego dnia przez okno do pokoju dziewczynki wpada papierowy samolocik, na którym ktoś opisał historię małego, jasnowłosego księcia… Od tamtej chwili nic już nie będzie takie samo.

Filmowa historia na podstawie ponadczasowej książki Mały Książę.

Odkryj na nowo magię Małego Księcia

Mały Książę. Tajemnica starego pilota - opinie o książce

Avatar użytkownika - Vilsa
Vilsa
Przeczytane:2017-07-14, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2017,

Krótkie, ale treściwe przypomnienie o tym, co najważniejsze. By nigdy nie zapominać, że było się dzieckiem, by cyferki nie stały się najważniejszym celem życia, by pielęgnować przyjaźń. Delikatna, ładna opowiastka.

Avatar użytkownika - jagna1978
jagna1978
Przeczytane:2016-12-29, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Ksiazka jest kontynuacja "Malego ksiecia".Mala dziewczynka przeprowadza sie z mama do nowego domu i tam zaczynaja sie jej przygody.Pewnego dnia przez okno do jej pokoju wpada papierowy samolot zrobiony z kartki wydartej z ksiazki o "Malym ksieciu".Zaciekawiona dziewczynka czyta ja odnajduje jej wlasciciela ktorym okzazuje sie stary pilot.Opowiada on dziewczynce o przydodach malego chlopca.Dziewczynka i pilot staja sie przyjaciolmi .Ksiazka jest pieknie wydana,ma piekne ilustracje.Dobrze sie czyta.Jest rownie fascynujaca jak pierwsza czesc.Uczy przyjazni,milosci i doceniania innych.Kupilam siostrzenicy na prezent byla nia rownie zachwycona jak ja.
Avatar użytkownika - Oli7
Oli7
Przeczytane:2015-08-12, Ocena: 6, Przeczytałam,
Kocham Małego Księcia. To jedna z moich najukochańszych lektur. Podoba mi się pomysł przybliżenia tej postaci dzieciakom. Te książkowe wydania z ilustracjami filmowymi są naprawdę przyjemne. Niektórzy narzekają, że to nie to samo co oryginalne ilustracje. A ja myślę, że to trochę jak z Mikołajkiem 3D. To książki do określonych odbiorców. Najpierw kupiliśmy Dziewczynkę i pilota oraz Małego Księcia dla najmłodszych. Dzieciaki były zachwycone, więc wróciliśmy po resztę :)
Avatar użytkownika - violeta86
violeta86
Przeczytane:2015-08-04, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Tak jak wiele lat temu oczarował mnie Mały książę, tak obecnie jego kontynuacja odkryła cień magicznego świata i przeniosła do lat dzieciństwa. Polecam. Przeczytałam jednym tchem.
Avatar użytkownika - CicheBaBum
CicheBaBum
Przeczytane:2016-07-20, Ocena: 6, Przeczytałam,
Morze
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Morze

Przyłącz się do naszej podwodnej przygody, gdzie czeka na ciebie wielu wspaniałych i wyjątkowych przyjaciół. Oni wszyscy chcą ciebie zaskoczyć. Przewracaj...

Rabbit, Pooh and friends. Winnie the Pooh
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Rabbit, Pooh and friends. Winnie the Pooh

Learning at home with Rabbit, Pooh and friends is both fun and educational. Designed to give children a head start in learning, these carefully planned...