Mapy. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata

Przełom w dziedzinie dziecięcych podróży palcem po mapie: imponujący atlas w stylu ilustrowanych map dawnych podróżników.

Ta książka zabierze was w niezwykłą podróż dookoła świata. Zobaczycie gejzery w Islandii, karawany na egipskiej pustyni i miasta Majów w Meksyku. W Anglii zagracie w krykieta, w Indiach poćwiczycie jogę, a w Chinach skosztujecie stuletnich jaj. W Australii zadziwi was dziobak, w Finlandii – noc polarna, a na Madagaskarze – ogromny baobab. Odkryjecie najciekawsze zakątki świata i zachwycicie się jego różnorodnością.

51 ogromnych map poprowadzi was przez 42 kraje i 6 kontynentów. Na każdej z nich znajdziecie niezliczone ilustracje, szczegóły i ciekawostki, które przeniosą was w wyjątkowe miejsca i sprawią, że zapragniecie dowiedzieć się jeszcze więcej. Udanej podróży!

Informacje dodatkowe o Mapy. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata:

Wydawnictwo: Dwie siostry
Data wydania: 2012-10-15

Kup książkę Mapy. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata

Mapy. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata - opinie o książce

super pozycja dla najmłodszych podróżnikow
Avatar użytkownika - Zosia2010
Zosia2010
Przeczytane:2015-08-08, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, wyzwanie 2015 26 książek,
"To najpiękniejsza książka jaką mam w swojej biblioteczce. To że nie umiem sama czytać wcale nie przeszkadza. Łatwo zapamiętałam kształt wszystkich kontynentów i łatwo zapamiętuję kształt państwa i to z czego ono słynie. Tylko książka jest za duża by móc ją zabierać w podróż." Zdaniem mamy książka to absolutna rewelacja dla małych i dużych. Chętnie sięga po nią i nasza dwulatka i lubiąca estetykę babcia. Opinia mamy: http://ksiazkawdzieci.blogspot.com/2015/07/mapy-obrazkowa-podz-po-ladach-morzach-i.html
Avatar użytkownika - zoooosia
zoooosia
Przeczytane:2013-08-03, Ocena: 6, Przeczytałam, 12 książek 2013, Mam,
Bardzo lubię tę książkę, to jedna z moich ulubionych i często ją oglądam. Są w niej mapy krajów z całego świata, dzięki którym można dowiedzieć się, co w różnych krajach ludzie lubią jeść, jacy są i czym się interesują.
Let’s go monsters
Aleksandra i Daniel Mizielińscy0
Okładka ksiązki - Let’s go monsters

Kontynuacja „Pory na potwora” w angielskiej wersji językowej – do zabawy i nauki angielskiego.­­­­ Co by się stało, gdyby połączyć...

Mam oko na miasteczko
Aleksandra i Daniel Mizielińscy0
Okładka ksiązki - Mam oko na miasteczko

Miasteczko Mamoko tętni życiem. Ulicami biegnie maraton, przed ratuszem demonstrują przeciwnicy truskawek, a na przedmieściach właśnie wylądowali przybysze...