Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: b.d
ISBN: 978-83-246-3323-4
Dodał/a książkę: Justyna Gul

Wszystko, co robisz, zaczyna się od myśli. Czy chciałbyś zatem: szybko i łatwiej zapamiętywać nowe informacje? efektywnie zarządzać złożonymi projektami? zwiększyć swą zdolność do twórczego myślenia? Oto książka, na którą czekałeś! W chwili, kiedy czytasz ten tekst, Twój umysł dla każdego zapisanego słowa automatycznie rozwija unikalną sieć rozmaitych skojarzeń i obrazów. Tekst, umysł, sieć... Z każdym kolejnym wyrazem w Twoim mózgu mimowolnie eksplodują setki obrazów, wspomnień, kolorów. Wszystko to, co do każdego z nich przypisała Twoja pamięć ? co widziałeś, przeżyłeś, czego dotychczas doświadczyłeś. Tak właśnie "myśli" Twój umysł. Nie za pomocą regularnie następujących po sobie linijek tekstu, nie pełnymi, wielokrotnie złożonymi zdaniami... Dlaczego więc każesz mu się tak uczyć??? Wyrzuć swoje notatki z wykładów i szkoleń do kosza! Dla Twojego mózgu są nudne, za długie i trudne do zapamiętania. I co najważniejsze - nie stymulują Twojego umysłu do pracy! Opanuj w końcu technikę, której swoją genialność zawdzięczali da Vinci, Beethoven czy Einstein. Przekonaj się, że geniusz to nie cudowny chromosom talentu, z którym jedni mieli szczęście się urodzić, a inni nie. Odkryj wreszcie swój geniusz! Jak? Dzięki rewolucyjnej technice MAP MYŚLI ? przejrzystej i atrakcyjnej dla mózgu formie notowania. Oto potężne narzędzie, opierające się na naturalnym procesie myślowym, które pozwala w trakcie nauki uruchamiać obydwie półkule mózgowe. To niezwykła umiejętność, z której słynęli wszyscy wielcy artyści i naukowcy! Poznaj język własnego umysłu i opanuj technikę zdumiewająco efektywnej nauki, twórczego myślenia oraz niezawodnego zapamiętywania! Zobacz, w jak przyjemny i zabawny sposób możesz podsycać swoją kreatywność i spotęgować zdolność do utrwalania zdobywanej wiedzy! -------------------------------------------------------------------------------- Marcin Matuszewski - twórca, właściciel Centrum Szkoleniowego Intelektualnie.pl oraz sieci szkół pod tą samą marką. Od lat pasjonuje się szkoleniami, technikami efektywnej nauki oraz biznesem. Pomysłodawca oraz współtwórca wielu innowacyjnych programów szkoleniowych. Radosław Lasko - praktyk i entuzjasta technik szybkiej nauki. Trener Intelektualnie.pl, prowadzący szkolenia, współautor książek i programów szkoleniowych.

Kup książkę Mapy Myśli. Dowiedz się, jak zwiększyć efektywność pracy, i poznaj język swojego umysłu

Avatar użytkownika - justa21
justa21
Create your mindMapy myśli to popularna w ostatnich latach technika, pozwalająca zwielokrotnić wydajność naszego mózgu. To innowacyjny sposób sporządzania notatek, znacznie zwiększający efektywność pracy i zapamiętywania, a także aktywowania intuicji. Dzięki mapie możliwe jest jednoczesne użycie prawej i lewej półkuli mózgu, co pozwala zapisać nasze myśli za pomocą obrazów lub charakteryzujących je słów kluczowych oraz powiązań pomiędzy tymi obrazami. Nauka języków, przemówień, podręczników – to wszystko jest możliwe dzięki mapie myśli, a dodatkowo graficzna forma sprawia, że przyswojoną wiedzę użytkujemy bez trudu, wyrażając się płynnie i logicznie. Niezależnie od tego, czy mapy myśli mają pomóc nam w nauce ekonomii politycznej, czy też za ich pomocą chcemy zaplanować nadchodzące wakacje lub własny biznes, to warto poznać i przyswoić zasady ich tworzenia oraz przekonać się, że działają. Jak zwiększyć efektywność pracy i poznać język swojego umysłu? Tego dowiemy się z książki Marcina Matuszewskiego i Radosława Lasko Mapy Myśli. Autorzy: twórca i właściciel Centrum Szkoleniowego Intelektualnie.pl oraz trener tegoż ośrodka stworzyli rewelacyjny poradnik dla wszystkich, którzy pragną szybciej i łatwiej zapamiętywać nowe informacje, zwiększyć swoją kreatywność, zacząć pracę nad nowym projektem, a nawet wpaść na pomysł, który przerodzi ...

Opinie o książce - Mapy Myśli. Dowiedz się, jak zwiększyć efektywność pracy, i poznaj język swojego umysłu