Miłość silniejsza niż wszystko. Mona

Wydawnictwo: Klub Dla Ciebie
Data wydania: 2005-02-01
ISBN: 83-7404-201-X
Dodał/a książkę: aleksa6

Mona ma cztery i pół roku. Jest bardzo żywotna i wesoła, ani chwili nie potrafi usiedzieć w miejscu jej mama mówi o niej "Pełnia życia". Obserwując ją, nikt by nie przypuścił, że wkrótce życie Mony znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie... Ginette Bureau opowiada wstrząsającą historię swojej córki i całej rodziny. Rodzice dziewczynki, a także jej starszy brat Francis, przejdą samych siebie, by pomóc Monie zwyciężyć śmiertelną chorobę - białaczkę. W pierwszym tomie tej historii o nadzwyczajnej miłości autorka, matka Mony, dzieli się z nami niezwykłą lekcją nadziei, jaką dało jej życie.

Kup książkę Miłość silniejsza niż wszystko. Mona

Opinie o książce - Miłość silniejsza niż wszystko. Mona

Avatar użytkownika - takahe
takahe
Przeczytane:2014-07-04, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki w 2014 roku,
Książka na której podobno miałam płakać ze wzruszenia. Niestety książka nie wycisnęła z moich oczu łez. Nawet nie mogę powiedzieć że podobała mi się. Jest to pierwsza część historii małej bo niespełna pięcioletniej dziewczynki o imieniu Mona która zmaga się z białaczką. Autorką tej książki jest mama dziewczynki która w formie wspomnień opisuje zmagania z chorobą dziewczynki. Opisane zostały tu reakcje rodziny i znajomych na wieść o chorobie Mony.
Avatar użytkownika - aleksa6
aleksa6
Przeczytane:2013-01-25, Ocena: 5, Przeczytałam, czytam regularnie w 2013 roku,
Poruszająca opowieść o losach czteroletniej dziewczynki chorej na białaczkę. Historia spisana przez matkę Mony. Pokazuje emocjonalne przeżycia całej rodziny i przyjaciół. To spisana walka. Ile lat trwać będzie remisja? Czy dziewczynka nie podda się na tak trudnej drodze? Warto samemu znaleźć odpowiedź na te pytania czytając "Miłość silniejszą niż wszystko".
Kocham Cię życie. Mona
Ginette Bureau 0
Okładka ksiązki - Kocham Cię życie. Mona

Oto dalsza historia Mony - dziewczynki, która dzięki miłości najbliższych potrafiła stawią czoło śmiertelnej chorobie i wszystko wskazywało na to, że wyszła...