Miłość silniejsza niż wszystko. Mona

Mona ma cztery i pół roku. Jest bardzo żywotna i wesoła, ani chwili nie potrafi usiedzieć w miejscu jej mama mówi o niej "Pełnia życia". Obserwując ją, nikt by nie przypuścił, że wkrótce życie Mony znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie... Ginette Bureau opowiada wstrząsającą historię swojej córki i całej rodziny. Rodzice dziewczynki, a także jej starszy brat Francis, przejdą samych siebie, by pomóc Monie zwyciężyć śmiertelną chorobę - białaczkę. W pierwszym tomie tej historii o nadzwyczajnej miłości autorka, matka Mony, dzieli się z nami niezwykłą lekcją nadziei, jaką dało jej życie.

Informacje dodatkowe o Miłość silniejsza niż wszystko. Mona:

Miłość silniejsza niż wszystko. Mona - opinie o książce

Avatar użytkownika - takahe
takahe
Przeczytane:2014-07-04, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki w 2014 roku,
Książka na której podobno miałam płakać ze wzruszenia. Niestety książka nie wycisnęła z moich oczu łez. Nawet nie mogę powiedzieć że podobała mi się. Jest to pierwsza część historii małej bo niespełna pięcioletniej dziewczynki o imieniu Mona która zmaga się z białaczką. Autorką tej książki jest mama dziewczynki która w formie wspomnień opisuje zmagania z chorobą dziewczynki. Opisane zostały tu reakcje rodziny i znajomych na wieść o chorobie Mony.
Avatar użytkownika - aleksa6
aleksa6
Przeczytane:2013-01-25, Ocena: 5, Przeczytałam, czytam regularnie w 2013 roku,
Poruszająca opowieść o losach czteroletniej dziewczynki chorej na białaczkę. Historia spisana przez matkę Mony. Pokazuje emocjonalne przeżycia całej rodziny i przyjaciół. To spisana walka. Ile lat trwać będzie remisja? Czy dziewczynka nie podda się na tak trudnej drodze? Warto samemu znaleźć odpowiedź na te pytania czytając "Miłość silniejszą niż wszystko".
Avatar użytkownika - patrycjadyrda
patrycjadyrda
Przeczytane:2019-05-07, Ocena: 4, Przeczytałam,
Kocham Cię życie. Mona
Ginette Bureau 0
Okładka ksiązki - Kocham Cię życie. Mona

Oto dalsza historia Mony - dziewczynki, która dzięki miłości najbliższych potrafiła stawią czoło śmiertelnej chorobie i wszystko wskazywało na to, że wyszła...