Miłosna odnowa. Program ćwiczeń dla par

Miłość odnaleziona

Nauczcie się tworzyć pełny i satysfakcjonujący związek Dowiedzcie się, jak ze sobą rozmawiać i rozumieć się wzajemnie Otwórzcie się na swoich partnerów i ich potrzeby

Zeszyt ćwiczeń praktycznych do podbijającego świat podręcznika Miłosna odnowa. Wielka miłość w dojrzałym związku, z listy bestsellerów magazynu "New York Times"

Miłosna terapia

Kiedy się zakochujemy, wydaje nam się nagle, że znaleźliśmy długo poszukiwaną miłość naszego życia. Możemy w końcu odetchnąć z ulgą, bo zyskujemy tak ważne dla każdego człowieka poczucie bezpieczeństwa. Nieuchronnie jednak - często po ślubie lub podjęciu decyzji o zamieszkaniu razem - sprawy zaczynają się komplikować. Woal iluzji opada, a my z przerażeniem wpatrujemy się w osobę odmienną od tej, którą poznaliśmy. Okazuje się, że nasi ukochani mają cechy nie do zniesienia. Nawet ich zalety, które nas kiedyś ujmowały, teraz wydają się przerysowane i drażniące. Znacie skądś ten scenariusz?

Kolejnym etapem jest walka o władzę, która może trwać latami, dopóki nie zdecydujemy się na rozstanie lub niepewne zawieszenie broni albo też nie zaczniemy szukać pomocy na zewnątrz. A może zamiast miotać się i męczyć w związku, pora zadziałać aktywnie? Ta książka zawiera wyjątkowy program ćwiczeń, który pomógł tysiącom par uporać się z różnego typu kryzysami. To może być dla Was trudny i bolesny proces, jednak dzięki niemu nauczycie się tworzyć świadome partnerstwo. Stańcie się dla siebie namiętnymi przyjaciółmi, rozwijając miłość opartą na wiedzy, trosce, wzajemnym szacunku i podziwie.

Dowiedzcie się, jak rozmawiać na temat tego, czego potrzebujecie, aby czuć się kochanymi. Nauczcie się okazywać sobie miłość i spełniać wzajemne potrzeby. Pozbądźcie się dziwacznych przekonań, wyniesionych z dzieciństwa. Ponownie odkryjcie uroki związku i zacznijcie czerpać z niego radość. Stwórzcie atmosferę bezpieczeństwa i wzajemnego wsparcia.

Zapoznajcie się koniecznie również z książką Miłosna odnowa. Wielka miłość w dojrzałym związku, która dostarczy Wam dziesiątków bezcennych wskazówek na temat psychologii Waszego związku.

Informacje dodatkowe o Miłosna odnowa. Program ćwiczeń dla par:

Wydawnictwo: Sensus