Mi³osna odnowa. Wielka mi³o¶æ w dojrza³ym zwi±zku

Ocena: 0 (0 g³osów)
Naucz siê rozumieæ wewnêtrzny ¶wiat swojej drugiej po³ówki Odkryj tajemnicê nieustaj±cego romantycznego zauroczenia Pozb±d¼ siê swoich lêków, frustracji i zahamowañ Poznaj rado¶æ ¶wiadomego partnerstwa Ta ksi±¿ka pomo¿e ka¿dej parze w zdobyciu upragnionej mi³o¶ci, kryj±cej siê za bez³adem relacji miêdzyludzkich. By³em ¶wiadkiem wprowadzania tej teorii w ¿ycie i mogê powiedzieæ, ¿e to dzia³a!
lek.med. James A. Hall Mi³osna odnowa. Wielka mi³o¶æ w dojrza³ym zwi±zku jest jak mapa dla par szukaj±cych ¶cie¿ki do intymno¶ci, blisko¶ci i namiêtnej przyja¼ni. To najbardziej praktyczna ksi±¿ka o relacjach miêdzy partnerami w zwi±zku, jak± kiedykolwiek mia³am w rêkach.
dr Marion Salomon Mi³osna odnowa. Wielka mi³o¶æ w dojrza³ym zwi±zku to wspania³a ksi±¿ka - jest to najbardziej przenikliwa i przekonuj±ca pozycja poruszaj±ca temat zawi³o¶ci zwi±zków ma³¿eñskich, jak± kiedykolwiek czyta³am.
Ann Roberts,
by³a prezes Rockefeller Family Fund

Bestseller wed³ug rankingu "New York Timesa"
Ponad dwa miliony sprzedanych egzemplarzy

Pamiêtasz pocz±tki swojego zwi±zku? Wzajemn± fascynacjê, która przerodzi³a siê w romantyczn± mi³o¶æ? Pierwszy dotyk, poca³unek, pierwsze wyj¶cie do kina, d³ugie spacery i rozmowy? Z czasem jednak mi³o¶æ powszednieje, zaczynamy traktowaæ j± jak co¶ oczywistego i przestajemy siê staraæ. Oddalamy siê od swojego partnera i brakuje nam motywacji, ¿eby podtrzymywaæ te wiêzi. A przecie¿ wcale nie musi tak byæ. P³omieñ, który raz uda³o Wam siê wznieciæ, mo¿ne znów rozb³ysn±æ pe³nym blaskiem. Ksi±¿ka przeznaczona jest dla wszystkich par, zarówno tych znajduj±cych siê w d³ugoletnim zwi±zku, jak i takich, które pragn± od pocz±tku tworzyæ dojrza³e mi³osne relacje. Za pomoc± serii sprawdzonych, opisanych jasno æwiczeñ, które mo¿na wykonywaæ w zaciszu w³asnego domu, mo¿ecie nie tylko dowiedzieæ siê czego¶ wiêcej o sobie, swoich potrzebach i rzeczach, które Was bol±, ale te¿ nauczyæ siê rozwi±zywaæ wszelkiego typu problemy i kryzysy. Ta ksi±¿ka pomo¿e Wam stworzyæ pe³en mi³o¶ci i wsparcia zwi±zek, w którym znajdziecie spokój i rado¶æ.

Sztuka ponownego wzniecenia romantycznej mi³o¶ci. Rozwi±zywanie konfliktów w doros³ym zwi±zku. Podtrzymywanie wzajemnego rozwoju i wsparcia. Zamiana st³umionej frustracji w empatiê i zrozumienie.

Zapoznajcie siê koniecznie równie¿ z ksi±¿k± Mi³osna odnowa. Program æwiczeñ dla par, która dostarczy Wam bezcennych wskazówek na temat aktywnej pracy nad Waszym zwi±zkiem.

Informacje dodatkowe o Mi³osna odnowa. Wielka mi³o¶æ w dojrza³ym zwi±zku :

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2011-07-11
Kategoria: Poradniki

wiêcej

Kup ksi±¿kê Mi³osna odnowa. Wielka mi³o¶æ w dojrza³ym zwi±zku

Cytaty z ksi±¿ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej ksi±¿ki.

Zobacz tak¿e

Mi³osna odnowa. Wielka mi³o¶æ w dojrza³ym zwi±zku - opinie o ksi±¿ce

Recenzje miesi±ca
Andrzej Ziemiañski ;