Mira i potwory Cud

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:
ISBN: 9788375441543
Liczba stron: 128

Ocena: 6 (1 głosów)

Mira udaje się do apteki, by odebrać lekarstwo, które może uzdrowić jej mamę. Nie ma chwili do stracenia, recepta jest ważna jeszcze tylko jeden dzień. Równocześnie do tej samej apteki spieszy Sylwester. Jeśli ma ocalić życie umierającego psa Czochrusa, musi zdobyć dla niego odtrutkę. Fragment

Kup książkę Mira i potwory Cud

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Opinie o książce - Mira i potwory Cud

Avatar użytkownika - Sadu
Sadu
Przeczytane:2017-12-16, Ocena: 6, Przeczytałam, 100 książek 2017, POSIADAM,

Dochodzimy do czwartej części serii Mira i Potwory, od której zrobiłam sobie małą przerwę. Na początku przedstawiona zostaje nam zupełnie nowa postać pacjenta doktora Duvala, który odkrywa ze cudowny lek pozwalający wieść normalne życie wcale nie jest taki dobry i co najważniejsze można go odstawić. Jego drogi z Mirą już wkrótce się krzyżują. W tym czasie Lupus kończy rozgrywkę szachowa, której stawka jest wiedza gdzie przebywa jego siostra a z drugiej strony jego życie.
Czochrus nasz cudowny piesek tez jest w śmiertelnym zagrożeniu. Jeśli szybko nie dostanie odtrutki to umrze. Sylwester szuka lekarstwa dla pieska a Mira dla mamy. Okazuje się jednak że apteka została spalona.
Jakby tego było mało Starszyzna oczekuje że Mira odbije przywódce potworów. Nikt nie poznaje uwięzionego doktora, który postanawia wykorzystać to, że wzięli go za przywódcę.
W tej części nie dzieje się aż tak dużo ciekawych rzeczy jak w poprzednich ale widać że jest ona dobrym wstępem do ostatniej. Doskonale wzbudza ciekawość i rozpoczyna najważniejsze wątki. Aż chce się jak najszybciej poznać zaskoczenie serii.
Jak zwykle wspaniały mroczny klimacik zwłaszcza jak na opowieść dla dzieci. Jestem ciągle zachwycona oprawa graficzna. Przepiękne okładki i ilustracje. Cudowna seria, świetnie się ją czyta, ale tez cieszy oko na półeczce.

Link do opinii
Inne książki autora
Mira i potwory Ostatni element układanki
Ljungqvist Stefan0
Okładka ksiązki - Mira i potwory Ostatni element układanki

Po ataku Obcego Sylwester nie powrócił jeszcze całkiem do zdrowia, dlatego Lopus zabrania jemu i Mirze opuszczać karawanę. Dziewczynka jednak nie może...

Mira i potwory Księga 1 Więzy krwi
Ljungqvist Stefan0
Okładka ksiązki - Mira i potwory Księga 1 Więzy krwi

Większość dzieci w szkole uważa Mirę za brzydkie dziwadło. Ona sama wydaje się podzielać ten pogląd. Gdy nastaje noc, włosy dziewczynki rosną tak szybko...

Recenzje miesiąca
Tylko dla dorosłych
Nina Majewska-Brown
Tylko dla dorosłych
Pod naszym niebem
Sylwia Kubik
Pod naszym niebem
Marzycielka
Katarzyna Michalak
Marzycielka
Cecylio, obudź się!
Dorota Wójcik
Cecylio, obudź się!
Ojciec, czyli o Pieronku
Szymon Wróbel
Ojciec, czyli o Pieronku
Kolory pawich piór
Jojo Moyes;
Kolory pawich piór
Coco i jej mała czarna sukienka
Annemarie Van Haeringen
Coco i jej mała czarna sukienka
Wariat na wolności. Autobiografia
Wojciech Eichelberger;
Wariat na wolności. Autobiografia
Pokaż wszystkie recenzje