Modne kreacje. 176 antystresowych kolorowanek dla doros造ch

Data wydania: 2016-05-19
Kategoria: Hobby
Doda/a ksi捫k: elibri

Ocena: 0 (0 g這s闚)

Modne kreacje - 176 antystresowych kolorowanek dla doros造ch - to najlepsza okazja, 瞠by si zrelaksowa, obni篡 poziom stresu i odpr篹y mózg.

Powracaj帷 do zabawy z dzieci雟twa, kredkami lub flamastrami stwórz topow kolekcj ubra, tkanin i dizajnerskich dodatków - zosta projektantem mody i przelej swoje wizje na papier. Koloruj, sprawdzaj swoje mo磧iwo軼i i zbuduj w豉sne portfolio, którym b璠ziesz mog豉 si pochwali.

Stella DiMare - psycholo磬a spo貫czna i dziennikarka - wpasowuj帷 si w 鈍iatowy trend - zaprasza do czarno-bia貫go 鈍iata, który mo積a pokolorowa wed逝g w豉snych oczekiwa. ,,Terapeuci od dawna twierdz, 瞠 kolorowanie pozytywnie dzia豉 na nasz uk豉d nerwowy - mówi Stella DiMare. - Ju ponad 100 lat temu twórca psychologii analitycznej, Carl Jung, zaleca pacjentom kolorowanie mandali. Kolorowanie jest 獞iczeniem umys逝, które w 鈍iecie zdominowanym przez elektronik i po酥iech przywraca spokój i kontrol nad naszym 篡ciem. Dlatego z czystym sumieniem polecam antystresowe kolorowanki wydawnictwa Czarno na bia造m".

Kup ksi捫k Modne kreacje. 176 antystresowych kolorowanek dla doros造ch

Opinie o ksi捫ce - Modne kreacje. 176 antystresowych kolorowanek dla doros造ch

Inne ksi捫ki autora
Powr鏒 do Edenu
Stella DiMare0
Ok豉dka ksi您ki - Powr鏒 do Edenu

Zapraszam Ci do czarno-bia貫go 鈍iata, kt鏎y mo瞠sz pokolorowa wed逝g w豉snych oczekiwa. Spo鈔鏚 tysi帷a rysunk闚 tym razem wybra豉m 96, kt鏎e pozwol...

Recenzje miesi帷a
Sankofa. Nie zmarnuj 篡cia