Wydawnictwo: Nowa Era
Data wydania: b.d
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 83-89497-01-8
Dodał/a książkę: Autor X

Podręcznik ma na celu pogłębienie świadomości językowej u uczniów. Dzięki niemu powinni zdobyć umiejętność dostrzegania bogactwa języka, różnorodności jego środków, a nade wszystko umiejętności wyboru skutecznych rozwiązań językowych zgodnych z jego celami i intencjami.Podręcznik koncentruje się na skuteczności komunikacyjnej i stylistycznej stronie wypowiedzi. Autorzy dużo miejsca poświęcili przygotowaniu uczniów do egzaminu dojrzałości, a zwłaszcza doskonaleniu form wypowiedzi sprawdzanych w części pisemnej i ustnej.

Kup książkę Moja polszczyzna kl.2 Podręcznik do kształcenia językowego dla LO i Tech. Zakres podstawowy i rozszerzony.

Opinie o książce - Moja polszczyzna kl.2 Podręcznik do kształcenia językowego dla LO i Tech. Zakres podstawowy i rozszerzony.

Gis Anita, Kaniewski Jerzy0
Okładka ksiązki - Moja polszczyzna kl.1 Podręcznik do kształcenia językowego dla LO i Tech. Zakres podstawowy i rozszerzony.

Podręcznik powstał na podstawie programu nauczania języka polskiego w trzyletnim liceum ogólnokształcącym autorstwa Beaty Gromadzkiej Skąd przychodzimy...