Moja zielona dieta. Jak schudnąć bez efektu jo-jo o każdej porze roku

Autorka w przystępny sposób pokazuje, jak wykorzystać podczas odchudzania możliwości, które daje nam natura. W książce znajdziemy cztery działy poświęcone kolejnym porom roku. Każdy z nich zawiera szczegółową dietę złożoną z dostępnych o danej porze roku produktów. Przepisy na proponowane dania opatrzone są kolorowymi fotografiami. Nie brakuje również ciekawostek dotyczących poszczególnych składników oraz sposobów przygotowania czy przechowywania dań. Dzięki wskazówkom bez problemu pogodzimy odchudzanie z pracą i obowiązkami. Z publikacji dowiemy się też, które produkty zawarte w przepisach można nawzajem zastępować tak, aby wartość kaloryczna pozostała taka sama. To dwa w jednym – idealny poradnik dla czytelnika, który chce schudnąć bez efektu jo-jo i książka kulinarna z prostymi przepisami na smaczne i zdrowe dania.

Odbiorcy:
- osoby szukające skutecznej diety, chcące zgubić zbędne kilogramy bez efektu jo-jo i wszyscy, którzy przykładają wagę do zdrowego odżywiania.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
- zawarte w niej cenne porady pozwalają podczas odchudzania skorzystać z możliwości, jakie dają poszczególne pory roku
– przepisy ze względu na czas występowania produktów zostały podzielone na cztery części
- udowadnia, że dieta nie musi kończyć się efektem jo-jo, a dodatkowo zrzucenie zbędnych kilogramów może stać się okazją do wyboru smacznej kuchni opartej na zdrowych składnikach i prostych do przygotowania daniach
- przepisy są zilustrowane, przy każdym znajduje się informacja o wartościach odżywczych.

Informacje dodatkowe o Moja zielona dieta. Jak schudnąć bez efektu jo-jo o każdej porze roku:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2016-04-13
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7971-166-6

Kup książkę Moja zielona dieta. Jak schudnąć bez efektu jo-jo o każdej porze roku

Moja zielona dieta. Jak schudnąć bez efektu jo-jo o każdej porze roku - opinie o książce

Rodzina w dobrej formie. Jak zachować szczupłą sylwetkę i świetną kondycję
Dagmar von Cramm0
Okładka ksiązki - Rodzina w dobrej formie. Jak zachować szczupłą sylwetkę i świetną kondycję

To książka kulinarna z przepisami dla rodzin, które chcą się świadomie odżywiać, gotować razem, a potem wspólnie delektować posiłkiem. Pomoże...