Mózg. Rozwiń swój potencjał

Masz problemy z pamięcią i koncentracją? Chciałbyś  szybciej  przyswajać nowe informacje? Zwiększyć  obszar swojego postrzegania? Ten poradnik w prosty i interesujący sposób odpowie na te i inne pytania. Dodatkowo zawiera również praktyczne uwagi, ćwiczenia, zagadki, a nawet łamigłówki, które tak lubimy.

Poradnik oprócz części teoretycznej, która omawia wszystkie najważniejsze obszary pracy mózgu a także mechanizmy jego działania, przedstawia  praktyczne  techniki zwiększenia możliwości  zapamiętywania, myślenia, koncentracji, tworzenia.

Chcąc skutecznie i prawidłowo używać swojego mózgu, gwarantując mu przy tym komfortową i bezawaryjną pracę, tę książkę należy przeczytać!

Sylwester Kowalski - wykładowca akademicki, specjalista z zakresu komunikacji, psychologii społecznej, budowania relacji interpersonalnych, mechanizmów sterujących mózgiem i technik relaksacyjnych. Twórca serii treningów autogennych. Pomysłodawca ogólnopolskich kampanii społecznych: ,,Kobieta Bezpieczna" i ,,Miasto Bez Stresu".

Informacje dodatkowe o Mózg. Rozwiń swój potencjał:

Mózg. Rozwiń swój potencjał - opinie o książce

Elementarz kobiety bezpiecznej
Sylwester Kowalski0
Okładka ksiązki - Elementarz kobiety bezpiecznej

Poznaj wewnętrzną siłę słabej płci Kobieta przezorna i uważna Kobieta świadoma i rozsądna Kobieta opanowana i pewna siebie Od potencjalnej ofiary...

Normalni psychopaci. Jak ich rozpoznać, jak się przed nimi bronić
Sylwester Kowalski0
Okładka ksiązki - Normalni psychopaci. Jak ich rozpoznać, jak się przed nimi bronić

Naucz się dostrzegać psychopatów, zanim oni dostrzegą w tobie... ofiarę Gdy słyszymy słowo ,,psychopata", wielu z nas od razu ma skojarzenie z seryjnym...